Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázatot szeretnék! Miért...

Magyarázatot szeretnék! Miért van az hogy ha domináns vagyok a kapcsolatban az a baj, ha nem vagyok domináns meg az a baj?

Figyelt kérdés

A kérdést direkt ide írtam nem tini vagyok és értelmes válaszokra vagyok kíváncsi...szóval a helyzet az hogy meg figyeltem ha a kapcsolataimba domináns vagyok akkor az a baj,ha engedek és nem dominálok akkor meg az a probléma mert akkor nem néznek fel rám mint férfi...tudom arany középút..az sem vált be..szóval??akkor mi van?


27F


2011. dec. 27. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az lenne a legjobb ha néha domináns lennél, "erőszakos", de azért mégis lágyszívű, engedékeny, beleegyező. :)
2011. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%
azért, mert nem a hozzád megfelelő partnerrel kezdesz. ha alapból domináns személyiség vagy, akkor olyan lányt kell keresned, aki meg inkább alárendelt szeret lenni. és itt most egyáltalán nem a szexről beszélek. hanem hogy igényli, hogy te legyél az erős, aki mindig megmondja, hogy mi legyen stb.stb. igenis vannak ilyen nők és nem feltétlenül lelki bajosak, egyszerűen csak túl nagy felelősségnek érzik, hogy bármiben is ők adjanak irányt. hát ilyet kell találnod neked is, vele nem lesznek ilyen jellegű problémáid.
2011. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki igazán akar téged az tudja a saját helyét. Ilyenfajta nevelésre annak van szüksége akinek csak jobb hijján vagy.


Mondom ha akar téged akkor elnyomni se kell s az se baj ha tul sokat engedsz neki.

Ilyen szerencsétlen kapcsolatoknak másik velejárója hogy amikor végül elhagyon hirtelen mintanő lesz belőle s rádöbbet mit vesztett. De ahogy ismét ugy érzi az övé vagy folytatja a szemétkedéseit. Egyet tehetsz, ha ilyen nőt felismersz menekülsz tőle.

Másik alternativa: dugod amig lehet s közben keresed az igazit.

2013. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!