Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meglátogatnátok a munkahely...

Ti meglátogatnátok a munkahelyén, hogy magyarázatot adjon?

Figyelt kérdés

Az egyik "barátnőmről" van szó, jóban voltunk, szerettem a társaságát, de volt egy kisebb összezördülés, ahol elmondtam az őszinte véleményemet, mivel mindig is ezt vallotta, hogy ez az egyenes út. Úgy gondoltam, hogy ezt ezzel megbeszéltük, elmondta mivel ért ebben egyet,mivel nem. De úgy látom, ez a fene nagy őszinteség még sem volt jó, ha keresem telefonon nem válaszol, a közösségi oldalakon egyenesen letiltott. Semmi magyarázat nincsen erre. Igazából nagyon bánt a viselkedése, rosszul esett. Úgy érzem ezek után a kapcsolatunk sem lenne a régi, de örülnék, ha kapnék rá magyarázatot.

Szerintetek érdemes lenne szemtől-szembe megkérdezni tőle?

Egy boltban dolgozik, így ő nem kerülhetne ki engem, mint vevőnek is muszáj lenne válaszolnia, vagy csak beszélnie velem. Persze nem veszekedni mennék, nem akarom, hogy probléma legyen belőle a munkahelyén.

Szerintetek ér ennyit az egész? Vagy ha ő így áll hozzám, hagyjam az egészet?


2012. júl. 1. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyén semmiképp sem zaklatnám.
2012. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely nem erre való, máshogy próbáld meg szerintem elintézni a dolgot.
2012. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szóval te sarokba szorítani akarsz valaikt és kellemetlen helyzetbe hozni a munkahelyén, akiről azt állítod, hogy a barátnőd. Nem csodálkozom, hogy menekül előled. Nem vagy normális.
2012. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ebbe belemagyaráztam kedves 3. a saját sérelmeidet. A nem vagy normális erős kifejezés egy idegennel szemben. Korrekt voltam hozzá mindig is, ugyanezt várnám el tőle, csupán ennyi.
2012. júl. 1. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszi fel a telefont, mikor keresed és letiltott a közösségi oldalon, akkor ez egyértelmű jelzés arra, hogy nem kíváncsi a társaságodra. Én sem a munkahelyén, sem máshol nem keresném. Nincs értelme. Nem akar veled beszélni.

Ha ennyire zavar a dolog, akkor várj egy darabig, míg lecsillapodnak a kedélyek és később próbáld vele felvenni a kapcsolatot. Hátha addigra ő is átértékeli a dolgokat, de az is lehet, hogy nem. Akkor pedig nem kell erőltetni.

2012. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Jól írtad. Belefogalmaztad.
2012. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
apocalypto,más kérdéseknél is feltűnt a rosszindulatúságod. Elmondtad,amit szerettél volna,köszönöm szépen!
2012. júl. 1. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Szóval te csak megerősítésért jöttél ide, nem azért hogy valóban elgondolkodj a problémádon. Ha nem tetszik a vélemény, akkor az már rosszindulatú. Így sajnos az élet fog megtanítani óriási pofonok árán.
2012. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az egészet.Nagyon rosz ötlet a munkahelyén zaklatni.Nem kér belőled fogadd el.
2012. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha ennyit ért neki az egyenes út, akkor így járt.
2012. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!