Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek. Hogy elfelejtsem...

Mit tegyek. Hogy elfelejtsem több évtizedes szerelmi kapcsolatomat, volt barátom szó nélkül elhagyott, és nem mond magyarázatot segits hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejteni, nem is fogod tudni...megkell tanulni tul lepni rajta es meglatni a szep dolgokat amik abban a kapcsolatban tortentek
2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy az első leírta. elfelejteni biztos nem tudod, de tedd túl magad a sérelmeken, és igyekezz csak a szépet látni, emlékezni a jó dolgokra. :)
2010. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az idő a legjobb....tapasztalat.Azt mondtam,hogy ez hülyeség de nem.
2010. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
menj emberek közé,tanulj meg sütni(vagy ha már tudsz kísérletezz),tornázz,szerezz egy kutyát(ha van babusgasd még jobban)írj vereket,regényt csak magadnak...remélem segítettem.
2010. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
verseket,bocsi
2010. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Elmeséled, hogy mi történt?
2010. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17.45 könyvet irhatnék a volt kapcsolatomról,hihetetlen dolgokon mentünk át,ha most leirnám mik voltak azok nem hinnéd el ,kitartottam melette,És ezeket mind elfeledte,Még utolsó talákozásunkkor is minden renben volt ,nagyon nagyot szeretkeztünk,kirakott a kocsiból ,és azóta nemhivott,Én hivtam 1-szer ,és 2-szer irtam sms-t de nemválaszolt ,elsemtudom képzelni mi,az ok .hogy elhagyott,Szenvedek de nagyon ,mert én még ezek után is ugy szeretem mint régen Istenem bár csak meghalnék nemtudok nélküle élni
2010. dec. 18. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

ha nem tudsz róla semmit honnan tudod hogy nem történt vele valami baj? és esetleg azért nem jelentkezik? ezt nem értem


mennyi idősek vagytok?

2010. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mért akkarsz olyan mit meghallni aki nem szeret, tovább kell lépni, a világ meg tele van magányos emberekkel keres egyet.

Az meg hogy magyaráza el hogy mért hülyeség, bármit mondana nem hinnéd el csak idő huzzás hogy addig se menyen el.

2010. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!