Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a környéken élő...

Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek át ebbe az utcába kiabálni meg rohangálni. Nekünk is van egy 5 éves fiunk és a szomszédokkal kint szoktak játszani a ház előtt és 1 óra alatt vagy 5-10x bejön hogy a cigányok azt mondták hogy ha kimennek megverik őket. Olyankor kimegyek és eltakarítom őket az utcából, de pár óra múlva visszajönnek, utána megint jön a gyerek hogy mit mondtak nekik. Néha amikor ideges vagyok és úgy megyek ki akkor napokig nem jönnek. Az egyik az apjával fenyegetőzik, mondtam neki hogy akkor hozza ide, amúgy sitten van az apja. Tavaly ilyen kis szaros 14-15 évesek lopták a kamionból a gázolajat, de tagadták és amikor be tudtam bizonyítani akkor jött hozzánk az egész sor, úgyhogy az eddiginél is rosszabb a kapcsolat. Nem akarok annyira balhézni de már unom, hogy ilyen 10-15 évesek jönnek ide és a kicsiket fenyegetik meg piszkálják. Mondjuk ha valamelyik hozzá merne érni valamelyik gyerekhez az biztos hogy a halottaskocsi jönne érte. Sajnos nem lehet kitiltani őket az utcából de maradhatnának lent a retekbe. Egy faluról van szó ahol sok a cigány. Most nem fogunk költözni de valahogy jó lenne távol tartani őket mert sokat dolgozok és egyszer amikor a feleségem egyedül volt a gyerekkel akkor bejöttek a cigányok. Mit lehetne csinálni?
2012. jún. 30. 21:13
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
77%
Az biztos ,hogy verekedni nem tudnak .:D Ezek a retkes primitivek legalábbis tutti nem .Amikor kaptak kezüket maguk elé téve védekeztek és rohantak el .:D Pedig idősebb gyerek is volt ott mit az én fiam ! Kicsit meglepődtek ,hogy valaki nekik mer menni ,mert ők ahhoz vannak szokva ,hogy tőlük bizony félni kell ! A nagy szájuktól meg a csicska pofonjaiktól mert ennyi a maximujm amivel fenyiteni tudnak ,aztán meg sirnak ha kikaptak meg hivják még a nagyit is segiteni .:DD Jellemtelen férgek :@ Sokan emberek csak ,ezért nem is nagyon látsz balhés cigót egyedül az utcán ,mert fosik .Amikor látták,hogy nem ijedünk meg tőlük kiakadtak ,hiába voltak náluk a szerszámok meg miegymás gyáva szar népség , a magyaroknak össze kéne fogni mert ezerszer keményebbek ,jobbak mint a retkese !:)
2012. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Na ezt még elmesélem : ismerősöm cukrászdában dolgozik ,bementünk hozzá egy fagyira .Elöttünk az egyik agyonművelt kért 3-szor a gombóc fagyit ,erre elkezdi adagolni a három gombócot az első tölcsérbe a kifestett rohadt fogú gyönyör erre :-3 szor hármat kértem ...ismerősöm:-igen annyit adok .Erre a kis csaj :De én úgy értettem ,hogy egy tölcsérbe egyet de három ilyet .Ismim:-Ja akkor 3 szor egyet kérsz ? Ő:-Akkor úgy !:DDD

Még mindezek elött megakarták venni a poharat ami nestea reklámos ,közölték velük,hogy nem eladó .Mire kimentek a teraszra,hogy behozzák a tányért poharat stb már nem volt mit .Vagy mikor az egyik kis retek megakarta simogatni a gyönyörűen ápolt kutyámat ,és a nagy retek rászólt ,hogy :-Jááájjjj ne mmááá hhááát hhóótt fertözőő a kutya te bolond lyány hát gyere ide mán .:DD Igen a kutya fertőző bár nem baj ,hogy ilyen primitiven nevelik a pulyákat mert legalább a kutyától RETTEGNEK !:)Szóval én is azt tudom tanácsolni ,hogy csak határozottan a mocskokkal és mielöbb egy nagytestű szintén határozott kutya .Mond nekik rátok eresztem a dzsukelt .:DD(náluk ezt mondják a kutyára is )Ja meg még egy gázspray az nagyon hatásos tud lenni és van belőle legális is a paprika spray .;)

2012. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Na szóval most nézem elirtam egy helyen bocsi 3 szor három gombócot akartam irni !*
2012. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim válasza:
Rottweiler. De komolyan én vennék, egyet megtanítanám, hogy ne menjen ki, kicsi korában ez elég egyszerű és kölyök korától kezdve egy ember etesse így még megmérgezni se tudnák, mert nem fogadna el ételt mástól, majd ha minden tud, nyitva hagynám, a kaput lehet, bejönnek, de ki menni már csak vörös keresztel esetleg. És még elő se vennének érte!:D
2012. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
80%
Ide azt kéne,hogy összefogjon a birka magyar,és kiálljon az iagazáért,tömegesen!Tüntetések,stb.Hallatni a magyarok hangját!!!!Mert ez csak rosszabb lesz!
2012. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
65%
Ja, jó lenne összefogni ellenük, csinálni valamit, csak akkor meg jönne az unió, hogy milyen egy rasszista nép ez a magyar...
2012. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Esetleg nem Törökszentmiklóson laksz? itt is szoktak lenni ehhez hasonló ügyek. a "város" kb. 20 %a cigány... :@
2012. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
48%

Sziasztok, hát itt már a magyar nép a kisebbség, kb. 70-80%-a cigány a falunak. Egy-két normális család van.

14 éves vagyok (fiú), én még rengeteg cigánykölyköt nem ismerek, mert annyian vannak, és még ők kötnek belém, és én azt sem tudom, hogy ki a rákok azok. Csak megyek az utcán biciklivel, és belémszólnak ketten (magasságuk kb. 1 méter), hogy "a k. anyádba tegyem a f.-omat". Én mutattam neki egy kabbét, erre megint szólt valamit, de már nem hallottam, mert gyorsan tekertem, a nagyitól kellett zöldséget hoznom, egy nagy szatyor saláta, és nem akartam megfordulni, és f*szonrúgni a kis nyomorékot.


Az én egyik megoldásom, hogy biciklivel szoktam járkálni a faluban. Ki is edzettem magam, az osztályból én bírok a legjobban, de egy éve még senki sem gondolta volna rólam, hogy így fogok bírni biciklizni. Napi 30 km, és meg is van. Ez jó a kóbor kutyák ellen is, ha menekülni kell :D

A másik dolog, amit észrevettem, hogy ha megyek az utcán (természetesen biciklivel), nem szabad rájuk nézni, mert belémkötnek.


A múltkor pl. egy kavicsos úton mentem felfelé egy kanyarután, és ott nem szoktam gyorsan menni, mert féltem a gumit. Két taknyos szedte a bodzát az osztálytársaméktól, engem is megállítottak, és nem is figyeltem volna rájuk, de megfogták a bikaszarvamat, és nem tudtam menni sem a 15%-os emelkedőn. Na gondoltam, beszélgetek egy kicsit, hogy mi bajuk lehet. Az egyikkel beszéltem, a másik valahol mögöttem mizsergett, azt nem is figyeltem. Kérdezte, hogy mennyiért vettem az órámat (amúgy Q&Q, egyszer karácsonyra kaptam), és én mondtam, hogy vagy 8000-ért. Azt mondja: "add má nekem". De úgy könyörgött... Majdnem elröhögtem magam. Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy mennyit ad érte? De csak azt bírta hajtogatni, hogy adjam már oda neki. Egyszer meguntam, és elmentem, miközben az anyjukat szidtam.


Szóval a megoldás (legalábbis nekem), hogy nem szabad rájuk nézni, se köszönni, ha megszólítanak, legfeljebb megfordulni, és tökönrúgni.


Ja, és mindig vannak kivételek, igaz nem sok, de megírom minden hozzászólásom végén. Ezért nem vagyok rasszista.

2012. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Ja, és még a kérdezőnek a kérdésére: "Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?"


Max. leverni az egyiket, aztán majd meggondolják a többiek, hogy menjenek-e oda baromkodni.

2012. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!