Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a környéken élő...

Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek át ebbe az utcába kiabálni meg rohangálni. Nekünk is van egy 5 éves fiunk és a szomszédokkal kint szoktak játszani a ház előtt és 1 óra alatt vagy 5-10x bejön hogy a cigányok azt mondták hogy ha kimennek megverik őket. Olyankor kimegyek és eltakarítom őket az utcából, de pár óra múlva visszajönnek, utána megint jön a gyerek hogy mit mondtak nekik. Néha amikor ideges vagyok és úgy megyek ki akkor napokig nem jönnek. Az egyik az apjával fenyegetőzik, mondtam neki hogy akkor hozza ide, amúgy sitten van az apja. Tavaly ilyen kis szaros 14-15 évesek lopták a kamionból a gázolajat, de tagadták és amikor be tudtam bizonyítani akkor jött hozzánk az egész sor, úgyhogy az eddiginél is rosszabb a kapcsolat. Nem akarok annyira balhézni de már unom, hogy ilyen 10-15 évesek jönnek ide és a kicsiket fenyegetik meg piszkálják. Mondjuk ha valamelyik hozzá merne érni valamelyik gyerekhez az biztos hogy a halottaskocsi jönne érte. Sajnos nem lehet kitiltani őket az utcából de maradhatnának lent a retekbe. Egy faluról van szó ahol sok a cigány. Most nem fogunk költözni de valahogy jó lenne távol tartani őket mert sokat dolgozok és egyszer amikor a feleségem egyedül volt a gyerekkel akkor bejöttek a cigányok. Mit lehetne csinálni?
2012. jún. 30. 21:13
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
88%

Mi egy kisvárosban éltünk, ahol szintén elszaporodtak a csótányok. A baráti kör nem egy félős, kis gyerekekből álló férfiakból állt.

Mi azt csináltuk, hogy sísapka fejre - egy távoli ismerős kocsijába be, öten, és elkaptuk azt a kis férget, aki szórakozott az egyikünk lányával, 2 óráig volt távol, az alatt behugyozott, beszart. Megásattuk vele a sírját (illetve csak akartuk, mert annyira bepánikolt szerencsétlen, hogy vinnyogva kellett húznunk az ásóhoz is.)

Azóta nem láttam - de azóta mi is költöztünk... (megjegyzem, egy rendőr is volt közöttünk+bűncselekmény a szó klasszikus értelmében nem történt, úgymond önként jött velünk...:)

2012. júl. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 19-es válaszoló, köszönöm, annyira szívemből szóltál.

Alatta lévő 20-as: ne törödj a lepontozással itt ez megy. mert ugye védeni kell őket..mert ugye kissebbség....és szegényeknek olyan de olyan rossz, és amúgy is....

ilyen kérdéseknél reménykedem benne hogy talán végre a következő választásoknál uralomra tör a jobbik...talán akkor valamivel jobb lesz a helyzet.

2012. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
80%
Én azt látom, hogy itt alapvetően mindig a többi cigánnyal van a baj, akik nem tanítják móresre a fajtársaikat. Amikor valaki megszólal a cigányok ellen, akkor jön a többi, hogy "rásszístá", mert, hogy békés cigányokat is odaveszi stb és velük is előítéletes meg a többi blabla. Pedig ezek a cigányok nem veszik észre, hogy nem a "rászísták", hanem a saját fajtársaik miatt van előítélet velük szemben! Nekik maguknak kellene felszólalni a bűnöző cigányok ellen!!! Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy milyen ország ez!
2012. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

31/33 Időpont ma 04:27


Ez nem volt benne a híradóban anno? :D Vagy csak kamuzol.... xD

2012. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
87%
Kutyust el kéne vinni kutyasuliba vagy valahogy megtanítani neki, hogy földről ne vegyen fel semmit és másoktól se fogadjon el ételt csak tőletek, mert különben őt is meg fogják mérgezni :S
2012. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
54%

"Mélységesen fel vagyok háborodva, hogy milyen ország ze!"


Kedves 33-as! Ez olyan ország, amelyet szándékosan eladósítottak, jó földrajzi helyzete és természeti adottságai miatt valamilyen célra:-) kiszemeltek, és most, teljesülése érdekében, ideológiai és manipulációs prés alatt tartanak. Magyarán: minden eszközzel el akarják hitetni a népével, hogy kollektív bűnös, buta, semmirekellő - de még idegengyűlölő és rasszista is. Miért? Hogy meghasonuljon önmagával..gyűlölje, megvesse magát, apatikussá váljon, ne legyen képes önérdek-védelemre.

Ez egy ilyen ország. Észre kellene venni, mire megy ki a játék..át kéne látni a szitán (a médián, legelső sorban).

2012. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
89%

Kutya, puska, koponyák, ahogy már írták előttem is.

Mi is olyan helyen lakunk ahol a kisebbség a többség, de eddig egyetlen egyszer kóstolt be egy kis r.banc, mikor 3 szatyrot cipeltem. De visszajönni már az se mert, mikor csak annyit sziszegtem neki oda, hogy "kívánod-e a fájdalmat, a k. anyádat?" :D. Szerencsére tőlünk tartanak, mert sztem a black metal-os stílus elég ijesztő. Csak úgy ugrálnak félre, mikor a gyerekeket tolom a terepjáró babakocsiban, gonosz arckifejezéssel.

Olyan is volt, amelyiket csak egy pisztoly kinézetű öngyújtóval hajtottam el, épp szúrni akarta magát a lépcsőház aljában... Azóta az öreglányok se panaszkodnak, hogy tűket kell összesöpörni.

Kicsit keményebben kéne fellépni sztem, nem még meghunyászkodni. Persze aljasak meg kés van náluk, de még az előtt kellene megmutatni, hogy hol is van a helyük, mielőtt megfordulna a fejükben a szurkálódás.

Egy anyuka a VIII. kerületből, 2 kisgyerekkel.

2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a "pulyák" szokása az autó elé kifele mászni. Ha meg elüti az ember az ilyet lincselik meg, mert elüti a kis rodolfóóóót.

Nem igaz, hogy ezt csak mi látjuk, bár a fenti köröknek kapóra jön hogy az ilyen szaporulat nő, hisz butul az ország és azt csinálnak amit akarnak.

A munkanélkülibe egy nő:

"20 éve nem dolgoztam, milyen segííííjt kaphatok még az eddigiekhez?"

Mit csinált hogy évig: hát évente gyereket szültem.....


A diplomás, több szakmás emberkék meg egy gyereket sem mernek vállalni mert miből tartsák el.

2012. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
fooj de utálom az ilyen cigányokat!!
2012. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 jmjmjm válasza:
0%
Ha nem akarsz elköltözni Probáljatok hozászokni
2012. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!