Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a környéken élő...

Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek át ebbe az utcába kiabálni meg rohangálni. Nekünk is van egy 5 éves fiunk és a szomszédokkal kint szoktak játszani a ház előtt és 1 óra alatt vagy 5-10x bejön hogy a cigányok azt mondták hogy ha kimennek megverik őket. Olyankor kimegyek és eltakarítom őket az utcából, de pár óra múlva visszajönnek, utána megint jön a gyerek hogy mit mondtak nekik. Néha amikor ideges vagyok és úgy megyek ki akkor napokig nem jönnek. Az egyik az apjával fenyegetőzik, mondtam neki hogy akkor hozza ide, amúgy sitten van az apja. Tavaly ilyen kis szaros 14-15 évesek lopták a kamionból a gázolajat, de tagadták és amikor be tudtam bizonyítani akkor jött hozzánk az egész sor, úgyhogy az eddiginél is rosszabb a kapcsolat. Nem akarok annyira balhézni de már unom, hogy ilyen 10-15 évesek jönnek ide és a kicsiket fenyegetik meg piszkálják. Mondjuk ha valamelyik hozzá merne érni valamelyik gyerekhez az biztos hogy a halottaskocsi jönne érte. Sajnos nem lehet kitiltani őket az utcából de maradhatnának lent a retekbe. Egy faluról van szó ahol sok a cigány. Most nem fogunk költözni de valahogy jó lenne távol tartani őket mert sokat dolgozok és egyszer amikor a feleségem egyedül volt a gyerekkel akkor bejöttek a cigányok. Mit lehetne csinálni?
2012. jún. 30. 21:13
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: rossz tanácsot adsz. Szokjanak ŐK hozzánk: ők itt befogadottak.
2012. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim válasza:
77%

Valamelyik hozzászóló írta hogy beszélj a szülőkkel

Hát :D

Szerintem egy majommal hamarabb jutnál közös nevezőre minthogy ezekkel beszélni tudj normálisan.

Hogyha mondasz vmit rájuk akkor jönnek azzal hogy a parasztok sokkal rosszabbak...

A "kedves" miniszterelnökünk pedig azt mondta hogy nincs cigänybűnözés.

Ez Magyarország,itt tartunk és lesz ez még rosszabb is

2012. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%
én írtam... ha mindenki csak azt szajkózza, hogy jaj felesleges úgy se lenne semmi nyilván nem történik semmi sem. Meg kell próbálni.
2012. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim válasza:
65%

na sok sikert,majd meglátjuk kinek lesz igaza.

És kösz annak aki lepontozott! Fáj az igazság??

2012. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
51%
Ha a cigányokról van szó, nekem is van egy "érdekes" történetem. BAZ megyében élek egy kisvárosban, sajnos olyan környéken,ahol sok a cigány.Egy cigányasszony meg két cigánycsaj rám meg az unokatesómra akarta bizonyítani,hogy felvettünk valami pénztárcát,amit a cigócsaj ejtett le, csak nem jött nekik össze,mert egyrészt nem vettünk fel semmilyen pénztárcát, másrészt elbuktak a kérdésünkre feltett válaszoknál. Beakartak húzni,csak nem jött nekik össze.
2012. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
87%
Minket a két sztaffink őriz és véd !!Miattuk nem jöttek be mikor zűrűnk volt velük !!!Zokszó nélkül rájuk engedtem őket ,ezekkel csak igy lehet mert primitivek de nagyon !!A rendőrők sem nagyon tettek semmit .Az egész balhé abból indult ki ,hogy az egyik férget megmerte ütni a fiam ,mert az betalálta kötekedett ,erre 20 -30 an összegyűltek és ránk jöttek ,de a kutya az segitett !:D Attól rettegnek a kutyánk meg gyűlöli őket hál istennek jók a megérzései ,és ha bejönnek a portádba ,azt csinálsz amit akarsz ;) Szégyen ,hogy nem pusztitják már ki őket innen valami szigetre ahol egymást őlhetnék kedvükre !!!Egy idő után saját magukat pusztitanák el hiszen annyira primitiv lények,hogy jobb hiján ezzel szórakoznának ők nem birnak békességben élni ők a balhét szeretik,és a génjeikbe van már kiskoruktól meg ezt is nevelik beléjük !Nevelik? :D Csak nőnek mint gaz a kertben ! Sok pedig annyira elkorcsosult ,hogy ránézésre egy horrorfilm főszerepét adnám nekik !!
2012. júl. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
83%
Ja és igen a kivétel mint itt is látszik az a csekély köztük szintén utálja őket ,a saját faját utálja akkor erre mit lehet mondani (?)ez minősiti a legjobban őket !
2012. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim válasza:
87%
Elfogadhatatlan és tűrhetetlen amit ezek a retkes cigányok csinálnak az országunkban. És még azt merik lecsukni aki cigányt ver meg a sajátja védelmében? Miért nem lehet már őket irtani? Meddig türjük még ezt? Hamarosan már többen lesznek mint mi, zsidóbanda aki védeni meri őket!
2012. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim válasza:
76%

Félnek a kiszámíthatatlan emberektől,főleg ha nem tudnak behatárolni hogy mire vagy képes vagy meddig vagy képes elmenni.

Ugyanaz "mint az oviban" ha hagyod rád szállnak.

Az eszük is megvan sajnos csak nem a munkához meg a viselkedéshez.....

2012. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
73%

Üdv


Elöttem mondták páran hogy félnek a kutyáktól ez igaz vegyél valami harci kutyát pitbull-t vagy rotit vagy kaukázusi juhászkutyát , próbáld beidomitani hogy csak tőled fogadja el a kaját így kizárható lesz a mérgezés, utcába mászkálnak sétáltasd a kutyát sűrűn vagy engedd ki az utcára! (meglátják hogy kint a kutya mégcsak az utcába se mernek majd bemenni)

Vásárolj valami kisebb fegyvert bassebalütőt, szamurájkardot, vadászkést, gázsprayt, sokkolót, gáz riasztófegyvert viszonylag ezekhez könnyen hozzá lehet jutni engedélyel és engedély nélkül is :)

Kezdj el járni valami küzdősportra MMA, K1 stb... ez igen hatékony mert ők nemnagyon járnak ilyesmikre és ha fegyver nélkül támadnak akkor elég könnyedén összetörheted őket a puszta kezedel!

Elöttem is irták fogj össze munkatársakkal, szomszédokkal haverokal !

De a legjobb lenne ha elköltöznél családodal együtt !!!(legtisztább megoldás, igaz elég költséges)

Én nem vagyok raszista van pár cigány barátom full normálisak nem kötekednek dolgoznak normálisan....de ők igen kevesen vannak az tényleg igaz.

Személy szerint én nem félek tőlük , nem félek a haláltol sem, egyedül attól félek hogy a családomnak baja esik, szerintem te is így vagy vele.......

2012. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!