Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a környéken élő...

Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek át ebbe az utcába kiabálni meg rohangálni. Nekünk is van egy 5 éves fiunk és a szomszédokkal kint szoktak játszani a ház előtt és 1 óra alatt vagy 5-10x bejön hogy a cigányok azt mondták hogy ha kimennek megverik őket. Olyankor kimegyek és eltakarítom őket az utcából, de pár óra múlva visszajönnek, utána megint jön a gyerek hogy mit mondtak nekik. Néha amikor ideges vagyok és úgy megyek ki akkor napokig nem jönnek. Az egyik az apjával fenyegetőzik, mondtam neki hogy akkor hozza ide, amúgy sitten van az apja. Tavaly ilyen kis szaros 14-15 évesek lopták a kamionból a gázolajat, de tagadták és amikor be tudtam bizonyítani akkor jött hozzánk az egész sor, úgyhogy az eddiginél is rosszabb a kapcsolat. Nem akarok annyira balhézni de már unom, hogy ilyen 10-15 évesek jönnek ide és a kicsiket fenyegetik meg piszkálják. Mondjuk ha valamelyik hozzá merne érni valamelyik gyerekhez az biztos hogy a halottaskocsi jönne érte. Sajnos nem lehet kitiltani őket az utcából de maradhatnának lent a retekbe. Egy faluról van szó ahol sok a cigány. Most nem fogunk költözni de valahogy jó lenne távol tartani őket mert sokat dolgozok és egyszer amikor a feleségem egyedül volt a gyerekkel akkor bejöttek a cigányok. Mit lehetne csinálni?
2012. jún. 30. 21:13
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
74%
Egy jobbikos bandának kellene szólni,akiknek jelenleg nincs sok dolguk,azok majd elrendezik.PLusz én pisztollyal is hadonásznék.
2012. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ma az ember vagy "rasszista", vagy behódol nekik, mert normális emberi szóból ezek nem értenek.

Persze, lehet szépen kérni őket, de ezzel csak megerősíti a delikvens, hogy "becsicskult".

Szülőkkel megint csak nem érdemes beszélni, hiszen a cigánykölykök a szülök mentalitásán nevelkedtek, pont az tette őket ugyanolyan deviáns bűnözőpalántákká, mint amilyenek a szüleik.


Míg egy kutyának elég elmondani párszor, hogy "rossz dolog, ne csináld", addig ez sajnos a cigány "kultúrában" szocializálódott polgártársainkról nem mondható el. Az ok csak az erőfölényből értenek, mert kizárólag a félelemmel lehet ezeket kordában tartani.

A rendőrtől ma már nem férnek, hanem megverik.

A polgárőrtől nem félnek, hanem megverik.

A tanártól nem félnek, hanem megverik.

A jegyzőtől, orvostól, paptól, mentőstől, stb. nem vélnek, hanem megverik.

Úgyhogy szerintem lehet választani: mi féljünk tovább a cigányoktól, vagy a cigányok tőlünk? Csak rajtunk áll.

2012. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
95%
Válaszoljanak már legyen szívesek akik lepontoztak,hogy miért tették?Mi rosszat írtam avval ,hogy utálom őket én is hiába roma vagyok.Hmmmm?
2012. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 20-as, cigány származású honfitársnőm! Megkérdezted, miért pontoztak le, amikor megírtad a jogos véleményedet a minősíthetetlenül viselkedő és élő putrisokról, akik neked, nekem és mindenkinek - ártanak. Ne csodálkozz rajta, kérlek. Ezeket a kérdéseket árgus szemmel figyelik az ún. "jogvédők", (inkább deviáns-védők), akik sok esetben maguk is cigányok, más esetekben rózsadombi, fotel-liberális, megélhetési bűnpártolók. Az én válaszom közvetlenül a tiéd előtt van (19) - nézd meg a pontszámomat..Mégis: neked is, nekem is meg kell írnunk az igazságot. Mindenkinek tudnia kell, mifajta cigányt kifogásolunk. Természetesen felpontoztalak, mert ötszörösen megérdemled. Üdv.
2012. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
46%

"beszélj a szülőkkel.. az a legtisztább"


Mármint kinek a szüleivel?

2012. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:

Még a nyulak se szaporodnak annyira mint ezek. Ezeket ki kell telepíteni az országból. Legalább nyírnák ki egymást, de neeeeem. Nekem is van normális cigány ismerősöm, vele nincs bajom mert úgy élnek és viselkednek mint egy átlagos magyar család. Nem félek tőlük, felőlem hívják a szüleiket csak ha nem vagyok itthon akkor nem tudom megvédeni a családot. Költözni fogunk, ezt már megbeszéltük de nem most.

Régebben volt 2 rendőr ismerős a környéken és amikor szolgálatban voltak a cigányok alig mertek kimenni az utcára, mert ha valami olyat csináltak akkor megverték őket. Nem mertek kötekedni mert mind a kettő kigyúrt kopasz volt, csak már nem dolgoznak. Ők valamennyire tudtak fegyelmezni. De ha én most elkezdenék itt verekedni valakivel akkor mehetnék a cigánygyerek apja mellé ülni. Van pisztolyom de még nem kellett használnom, remélem nem is lesz rá szükségem.

A lepontozók meg idetaláltak. Ilyen kérdéseknél szeretik lepontozni azt aki nem cigányimádó.

2012. jún. 30. 23:08
 27/59 anonim ***** válasza:
87%
Hamarosan megvédheted a saját birtokodat. Én javaslom, hogy kerítsd el magas sövénnyel a kerítés mellett a terciát, így nem nagyon tudnak a gyereknek beszólni, piszkálni stb. Meg a kicsinek is tanítsd meg, hogy ne menjen inkább oda. Kitartás!
2012. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
90%

magas kerítés, mögé szúrós bokor. a gyerekek az udvaron belül játsszanak, a cigányok nem is látják majd őket.


undorodom az összestől én is. szar érzés, hogy felszáll a villamosra, buszra egy horda, és azon fosok, h vajon engem zsebelnek ki, vagy a mellettem ülőt...?

erélyesnek kell velük lenni, különben elvesztél. de mégsem ránthatok fegyvert a buszon, ha el akarom őket zavarni, mert még én kerülök bajba. egy kis faluban, ahol viszont haver a rendőr, oda nem ér el a jogvédők keze, és jó esetben a hatóság neked hisz, és nem ezeknek az alja mocskoknak.


a kutya is jó ötlet. legyen olyan kutyátok is, ami félelmet kelt bennük, de a gazdáival lojális.

2012. jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
71%
Berni mellé egy pitbullt és lets gó őrző-védőzni !!
2012. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
78%
Mivel a kormány őket védi ezért SEMMIT sem tudsz csinálni ellenük.Még akkor sem ha bemennének a házadba és megerőszakolnák a feleségedet,ők mindent megtehetnek
2012. júl. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!