Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a környéken élő...

Mit csináljak a környéken élő cigány kölykökkel?

Figyelt kérdés
Állandóan jönnek át ebbe az utcába kiabálni meg rohangálni. Nekünk is van egy 5 éves fiunk és a szomszédokkal kint szoktak játszani a ház előtt és 1 óra alatt vagy 5-10x bejön hogy a cigányok azt mondták hogy ha kimennek megverik őket. Olyankor kimegyek és eltakarítom őket az utcából, de pár óra múlva visszajönnek, utána megint jön a gyerek hogy mit mondtak nekik. Néha amikor ideges vagyok és úgy megyek ki akkor napokig nem jönnek. Az egyik az apjával fenyegetőzik, mondtam neki hogy akkor hozza ide, amúgy sitten van az apja. Tavaly ilyen kis szaros 14-15 évesek lopták a kamionból a gázolajat, de tagadták és amikor be tudtam bizonyítani akkor jött hozzánk az egész sor, úgyhogy az eddiginél is rosszabb a kapcsolat. Nem akarok annyira balhézni de már unom, hogy ilyen 10-15 évesek jönnek ide és a kicsiket fenyegetik meg piszkálják. Mondjuk ha valamelyik hozzá merne érni valamelyik gyerekhez az biztos hogy a halottaskocsi jönne érte. Sajnos nem lehet kitiltani őket az utcából de maradhatnának lent a retekbe. Egy faluról van szó ahol sok a cigány. Most nem fogunk költözni de valahogy jó lenne távol tartani őket mert sokat dolgozok és egyszer amikor a feleségem egyedül volt a gyerekkel akkor bejöttek a cigányok. Mit lehetne csinálni?
2012. jún. 30. 21:13
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
82%

Szia. Mi is olyan helyen lakunk, ahol sok a cigány, a másik utca tele van velük, erre játszanak a kis taknyosok, van belőlük vagy 20, az összes kicsi (3 és 15 év közöttiek) azthiszik, hogy ők a valakik, beszólogatnak. Nekünk szerencsénk, hogy apukám temetkezési vállalatnál dolgozik és félnek tőlünk. Nagy, 9 személyes autónk van és egyszer mondta egyik cigánygyerek a másiknak, hogy "néééda ide hordják haza a hullákat" mi meg persze csak röhögtünk egyet :DD

Ellenük nem lehet itt se semmit tenni, sajnos.

2012. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
86%

Na rasszistázók lehet ötleteket adni a megoldásra! Esetleg a kényelmes cigómentes övezetből nem a tengerpartra kell menni nyaralni, hanem egy ilyen faluba.


Csak elzavarni tudod őket, nálunk úgy van, hogy összefogtunk és ha cigány téved az utcába az egész utca zavarja ki őket mindenki kijön nem, egy embernek kell ütközni velük hanem egy közösséggel találják szembe magukat. működik.(Nincsennek kigyúrt kopasz emberek vascsövekkel, viszont nők férfiak szomszédok kint vannak EGYÜTT)

2012. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
73%
Én tuti illegális eszközökhöz nyúlnék. Ezek félnek a rendőröktől nem hívnák őket. Vennék illegálisan vmi lőfegyvert(mondjuk neked gyerekeid vannak és nem túl jó ötlet, mert veszélyes+nem hiszem, hogy jó példamutató apa benyomását keltenéd de ha én felnőtt apa lennék megvenném) és azzal fenyegetném őket+ ha jön a családja akkor őket is gyertek cigányok gyere be fejbe lőlek, max. egy ijesztő lövést a levegőbe. Én nem viccelek tuti megtenném utánna meg rájuk fognám. Takarodnának el a környékről. Vagy fogjatok össze haverokkal munkatársakkal kérj szívességet és fenyítsétek be őket. Haverom koleszában birkózók vannak nem a legjobb kerület a cigányok mukkani sem mernek még este sem. Szólj a haveronak verjetek meg egy két felnőtt cigányt ezek is csak csapatban kemények. :DEgy jobbikos.
2012. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem mielőtt tettlegességig fajulna a dolog, próbáld "megtalálni velük a közös hangot", mert a bunkó beszólásokkal azt mérik fel, mi az a határ, ameddig elmehetnek, szóval szerintem ha hasonló stílusban válaszolnál nekik, talán hatna valamennyit. Pl. ha azzal fenyegetőznek, hogy hozzák a családot, közöld velük, hogy neked is van ám nagy családod, ha kell. Szerintem a lényeg, hogy azt se érezzék, hogy félsz tőlük, de azt se, hogy lenézed őket. Kb úgy lehet velük kommunikálni, mint ha két sittes beszélne egymással. :D A gyakorlatban még nem próbáltam, de amennyit tanultam a cigány kommunikációról, talán ez működőképes.
2012. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg nagyon rossz ötlet fenyegetőzni, vagy hagyni hogy akár verekedésig fajuljon a dolog. Mármint úgy mondom hogy ez öngyilkosság...Bármennyi havert szedsz össze, úgyis ők vannak többen. Aztán jönne az hogy "rasszista vagy" és a faji hovatartozásuk miatt kaptak, ők jönnének ki jól, meg tényleg előbb ölnének meg titeket egy verekedés során.


Sajnos érdemleges választ nem tudok adni, mert olyan dolog nincs ami távol tartja őket.

Az erőszak nem jó, a törvénykezés megint nem ér semmit, a szép szóból meg nem értenek...

2012. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
15%
beszélj a szülőkkel.. az a legtisztább
2012. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
86%
Őszinte leszek: ha élni akarsz, semmit nem tudsz tenni a költözésen kívül...
2012. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
77%

Hú de utálom én is őket. Egyszer mikor 18 éves voltam, 3 olyan 12-13 éves cigány belém kötött, mert nem köszöntem nekik. Aztán a hajamat húzták, kaviccsal dobáltak, köpködtek, lerántottak hajamnál fogva a földre és az oldalamba rúgtak. Hazáig ezt csinálták. Persze én is próbáltam védekezni, de nem nagyon ment. Szégyenemre futnom kellett, még jó hogy már nem messze laktam. Aztán volt olyan is hogy olyan hógolyóval vágtak feje amibe kavicsot tettek. Meg már többször belém kötöttek. Én már alig merek ki menni az utcára mikor tudom, hogy vége az iskolának és mennek hazafele...

25L

2012. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
88%

A cigányok félnek a rendőröktől? Nem, kedves válaszoló társam: a rendőrök rettegnek tőlük. A cigány 50 hamis tanút nem átall hívni, hogy az őt letartóztató rendőrt megrágalmazza és leszereltesse, de nem egy esetben rendőröket támadtak meg, fegyvereztek le a cigány-hordák. A rendőr életveszély esetén sem használhat fegyvert ellenük. Téboly.

Az utcában garázdálkodó purdék ellen pedig szinte nincs mit tenni. Ha elküldök őket, Kérdező, a bandájukkal térnek vissza. Sajnos, a putris cigány gyáva, sunyi, de túlerőben állatiasan kegyetlen. Nem riad vissza semmitől, mert a "jogvédői" felbátorították. Vigyázz..nehogy hordában támadjanak, vagy alattomban felgyújtsák a házat. Most még - úgy tűnik - nekik áll a zászló. Ezen az oldalon kimoderálják azt a hozzászólást, amely nyiltan és tényszerűen taglalja a mindennapi cigánybűnözést:(( Ebből egyszer mérhetetlenül komoly baj lesz. Az elkendőzők és mismásolók - az elfogult cigányvédőkről nem is szólva - ennek a bajnak a kovácsai.

2012. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
93%
Na ilyen kérdéseknél szégyellem ,de nagyon ,hogy cigány vagyok és hihetetlen ,de ezt a fajtát én is utálom megvetem ,mert egy gusztustalanok és ha hiszitek ha nem az ilyen cigányokkal is megetszik mint mi hiába vagyunk mi is azok.2 gyerekkel mentem a buszon és kizsebeltek ,de egy utas észrevette és szólt megállt a busz ,de nem nyította ki a sofőr az ajtót kijöttek a rendőrök meg mnden.És látásból ismernek engem én is Őket hiszen a környékünkön laknak és amikor látom ,hogy ők is ott vannak a buszmegállóban inkább megvárok egy másikat.És minket ahol lakunk szeretnek a gyerekeim is illemtudók,okosak kedvesek az ilyen férgek miatt vagyunk mi is elítélve.És én úgy vagyok vele hogy barnább a bőröm,sötét a hajam ,de nem vagyok cigány mert nem viselkedek úgy és nem is tartom magam annak mert az ilyenek akiket leírtál kérdező ezek állatok se Isten se ember nem számít nekik mindenen átgázolnak ,minden ami mozdítható ellopnak és kik szívnak ilyenkor???Hát mi akik éljük a normális életünket.
2012. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!