Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve! Mit...

Össze vagyok törve! Mit csináljak? Nagyon rossznak érzem magam! Hogyan jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Nagy gázba kerültem. Előre mondom, hogy soha nem kerültem még ilyen helyhetbe! Együtt élek a párommal, aki rendes ember. Igazából ha hibát lehet mondani rá, az annyi lenne (bár szerintem ez nem hiba), hogy még soha nem mondta ki, hogy szeret engem (1,5 éve vagyunk együtt) és nagyon otthonülős típus. Nem jár el sehova, csak hétvégén diszkóba. Ha hívom, hogy menjünk el vacsorázni, akkor ő nem akar, mert ő nem szeret randizni, romantikázni. Ha mondom, hogy bármilyen más programot csináljuk, nem akar. HA végez a munkával, hazajön eszik és fekszik be az ágyba, aztán TV vagy számítógép. Ő 14 évvel idősebb nálam.


Én egy életvidám ember vagyok, aki szeret jönni-menni, vannak barátaim, barátnőim. Most hogy itt a nyár így főképpen szeretek eljárni mindenhova. A rokonságomban van egy fiú (rokonom haverja) akinek megtetszettem. S az a gáz, hogy nekem is tetszik ő. Olyasmi mint én. Épp ilyen idióta röhögőgörcs mint én vagyok. Ő is egy rendes srác, nem megcsalós. Egy társaság vagyunk, ismeri a páromat is és tudja, hogy van. Viszont látja, hogy gondok vannak mostanában és talán emiatt is jobban mutatja, hogy én tetszem neki.


Nem tudom, hogy mit tegyek. Ki akarom javítani, ill. jobbá tenni a kapcsolatomat, valahol meg lépni is akarok. Viszont minden nehéz.



Megcsalni, megbántani tuti, hogy nem szeretném a páromat!


TI MIT TENNÉTEK?


Olyan ganénak érzem magam...még soha nem volt ilyen velem......még ha meg is érdemelné, talán könnyebb lenne. Viszont ő nem érdemli ezt meg.


HELP!



2012. jún. 29. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem nagyon illetek össze életstílusban. Az nem elég egy kapcsolathoz, hogy rendes ember. Az, hogy nem érdemli meg, hogy szakíts még nem ok arra, hogy vele maradj.

A kérdés annyi, hogy szereted-e, és el tudod-e képzelni vele az életed, így, hogy ő nem jár el veled sehová? Ha igen, akkor oldjátok meg. Ha nem, akkor lépj.

2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha eddig még nem történt semmi ne érezd magad ganénak.

Van egy párod, akivel nem vagytok egy hullámhosszon és nem veszi észre magát. Talán azért mert még sosem álltál a sarkadra és nem beszéltél vele komolyan?

Most itt az idő. Egy kapcsolat csak úgy működik ha a felek kommunikálnak.

Ha ezután se mozdul akkor váltani kell. Egy életed van és még ha nem is érdemel rosszat a párod neki inkább egy otthonülős, unalmas nőci kellene. Ez mindig közétek fog állni, de nem kell a problémákat a végtelenségig elhúzni. Minél hamarabb oldd meg, beszélj vele komolyan, mondd meg neki, hogy ennek szakítás lesz a vége.

Azt viszont fontolóra kell venned, hogy ő ilyen és nem fog kifordulni magából és olyat csinálni, amit gyűlöl. Rövid időre eljátszhatja ha megijed, de utána meg megy minden a régiben.

2012. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem tudom...én el tudom vele képzelni az életemet vele, viszont nem látom a kapcsolat fejlődését. Azt látom, hogy csak élünk napról napra és nem látom azt, hogy tervezne velem...stb.

Eddig kétszer volt már neki olyan mélypontja, hogy nem tudta, hogy szeret-e. Szóval ha vele maradok, akkor meg szintén ott leszek, hogy ki tudja, megint mikor fog ez kijönni rajta. Akkor meg ezt a másik rendes srácot szalasztom el.


Ha meg elhagyom, akkor meg az lesz bennem, hogy egy nagyon rendes és tényleg igazán becsületes embert hagyok ott. Ő olyan mint egy csiszolatlan gyémánt. Teljesen tiszta és megbízható és ilyenből kevés van a világon.


Egyszerűen félek, nagyon be vagyok parázva. Nem tudom, hogy mi legyen. Azért én szeretem őt, de ha így élünk tovább, hogy én megyek mindig egyedül, mert nem tehetek róla, hogy ilyen az életstílusom, akkor meg megint majd belefutok valakibe...s akkor előlről kezdődik ez az egész...

2012. jún. 29. 11:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés, amikor két ember nem illik össze ebből a szempontból, hogy egyik menne, a másik otthon ülős. Ha a párod nem hajlandó érted megtenni, hogy néha-néha kimozdul a kedvedért, akkor szerintem hiába rendes ember, hosszú távon nem tudtok együttélni. Én a helyedben leülnék vele elbeszélgetni, hogy te nem vagy ilyen otthon ülős és neked olyan emberre van szükséged, akivel lehet menni csavarogni, bulizni, bármit. Mond meg neki nyiltan, hogy te elfogadod olyannak őt, amilyen és nem akarod megváltoztatni, viszont vele élni sem szeretnél, ezért el kell engednetek egymás kezét, megadni a lehetőséget, hogy ő is találjon egy otthon ülő lányt, aki tökéletesen meg fogja érteni őt és jól ellesznek együtt. Szerintem így tisztességes, ha a szemébe megmondod. Inkább, mint lelkifurdalásod legyen amiatt, hogy hazudsz neki. Tudom, hogy nem érdemli meg, de azt méginkább nem, hogy áltasd őt és közben másik pasi tetszik már.
2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most hülyeségnek fog hangzani, de én vágyom arra is, hogy csókolozzak meg hogy a másik megöleljen. Vele pl. ha alszunk, akkor nem lehet még a kezét se megfogni, mert már az is zavarja. NEkem meg hiányzik az ölelve alvás és a csók. Ő nem szeret csókolozni, randizni.
2012. jún. 29. 11:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyszerűbb élethelyzet nehezen adódik: azzal folytatnám az életemet, amelyikkel boldogabb vagyok. Amelyikkel szeretnék járni. Ennyi.
2012. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem alszom éjszakákat, jár az agyam, képtelen vagyok elengedni...
2012. jún. 29. 11:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Az ember sokszor (főleg a nők) maga bonyolítja a szerelmi élet döntéseit. Agyal, rágódik, ahelyett hogy cselekedni az érzelmei szerint. A férfiak sokkal nagyobb előnyben vannak...akivel boldogok, azzal vannak. A nők matekoznak, statisztikáznak, pszichologizálnak és analizálnak hónapokig, megkérdeznek 87 embert, és végül nem is maguk döntenek, hanem az lesz amit a sors hoz. Aztán az vagy jó, vagy nem.


Jobb, ha magad döntesz az alapján, kivel vagy boldogabb. EGyszer élsz, tehát csak kell, hogy számítson, milyen helyzetben élsz boldogan....ne kreálj magadnak agyalnivalót. Dönts és kész.

2012. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A párod egy zombi?


Én nem osztogatok tanácsot ilyen ügyben, mert úgy sincs értelme.


Amikor már ott tartasz, hogy elpusztulsz a másik ölelésért, akkor azért lépj ki, mert baj lesz.


Jártam ilyen cipőben, annyi különbséggel, hogy az akkori barátom még otthonülős sem volt, maximálisan "tökéletes" ember, de valami mégis hiányzott ha valaki másba lettem szerelmes. Szerencsére nem volt hosszú kapcsolat, nem akartam volna soha megbántani, ezért kiléptem mielőtt bármi történt volna. Érdekes módon ő is ezen gondolkozott. :-) Ment mindenki békében.


Az ember érzi, hogy melyik kapcsolat az amit érdemes fenntartani, és melyik az amelyiket nem.

2012. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Együtt éltek, vagy házasok vagytok? Mert ha nem, akkor ez még mindig az udvarlás kategóriájába tartozik. A megismerésébe. Most akkor megismerted, és rájöttél, hogy nem ő az igazi. Mondd el neki is. Aztán döntsön...
2012. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!