Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek rá, miért nem...

Hogy jöjjek rá, miért nem vagyok jóban anyámmal?

Figyelt kérdés
Régen nagyon jóban voltunk. És nem is tesz velem semmi "borzalmasat", szóval nem ver vagy bánt vagy ilyesmi. Mégis egy ideje képtelen vagyok elviselni őt, és bármit mond, csak a rosszat látom benne. Nem hinném hogy ez a fiatal korom miatt van, mert az idő előrehaladtával egyre rosszabb lesz. És különben is mindig jó tanuló, jó gyerek voltam, nem lázadtam. Régebben még voltak időszakok amikor jóban voltunk, azán megint rosszban, de ezek egyre ritkulnak. A testvéreim sincsenek vele valami jóban, csak az a baj hogy ő olyan meggyőző és ártatlan tud lenni hogy akármilyen bizonyítékom van, mindig ott a kis hang hogyha mégsincs igazam és én vagyok a rossz gyerek? Amúgy pedig szeretem és folyton bűntudatom van hogy nem bírom elviselni, de akkor sem bírom elviselni. Nem értem, hogy miért van ez?
2011. jún. 24. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Tini kor, hormonok elmúlik.
2011. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 évesen nem hinném, hogy tinikor. Azon kívül a testvérem idősebbek nálam.
2011. jún. 25. 02:00
 3/4 anonim ***** válasza:

20 éves felnött vagy otthon lakni ebbe a korban stresszes,

az indulataidat pedig anyudra vetited ki, ha lehet költöz a viszonyotok is javulni fog.

2011. jún. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már gimnázium óta van így, és anyám nem lakik velem csak hazajár minden nap.
2011. jún. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!