Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is állandóan hívogat...

Titeket is állandóan hívogat az anyátok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, egyetemre járok és majdnem minden nap felhív. Mondanivalója persze nincs, azt kérdezi meg MINDEN ALKALOMMAL, hogy van-e mit ennem, otthon vagyok?/kivel vagyok?, meleg van-e, stb. Megőrülök tőle, főleg most, vizsgaidőszakban, mikor minden áldott nap megkérdezni, ez meg ez a vizsga melyik nap lesz, hogy az nehéz-e és hogy minden rendben van-e?

Az a baj, hogy nagyon régóta nem beszélünk belsőséges dolgokról, mert a felszínes "anyai gondviselésig" terjed ki a törődése, a lényeges dolgokat pedig nem kérdezi és nem is akar hallani róla. Vagy ha igen, csak azért, hogy információkat szerezzen a magánéletemről, és abból otthon szövögethesse kedvére a fantáziáit. Próbáltam, hogy nem veszem fel a telefont, de akkor másnap duplán kapom meg, hogy tegnap ennyi óra ennyi perckor ennyiszer hívtalak! Miért nem vetted fel? Most megint felhívott. Nagy csönd... és jól vagy??? Mondtam neki, ugyanúgy, mint tegnap, ugyanazt eszem, mint tegnap és hogy nincs mit mondanom, ezért nem hívom fel minden nap. Most rettenetesen megsértődött, rámnyomta a telefont. Legalább nyugalom van, igen, ez pozitív, de 3 nap múlva úgyis újrakezdi és esze ágában sincs elgondolkozni rajta, hogy lehet ő is hibás?



2012. jún. 25. 17:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%

#10

hogy jön ide, hogy terhes vagy?

Egyszerűen a terhesek -akármi is legyen a téma- mindig feltüntetik, hogy hány hetes kismamák. Azt nem akarod megosztani velünk, hogy reggelente hánysz-e?

2012. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
49%
Előző ment a zöld kéz.
2012. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Hetente egyszer szokott hívni. Szeretek vele beszélgetni, hívhatna többször is. Hetente egyszer találkozunk.
2012. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
17:45-ös vagyok.Mindezek ellenére amit irtam korábban én szeretem az anyámat,pedig történtek dolgok korábban... volt amikor igencsak meg volt romolva a viszonyunk.Mostanra helyrejött úgy ahogy... Anyum sajnos nem szivleli a páromat (pedig nagyon rendes ember,családcentrikus ,egy rossz szavam sincs rá),mert nem ilyet képzelt mellém...hanem tehetősebbet.10 éve nem rendezte vele a viszonyt... :/ Amikor felhiv,a mai napig úgy érzem,hogy oktató szándékkal teszi,abba is beleszól,amikor a párom itthon van (külföldön dolgzik),hogy mikor megy már vissza.Szerinte akinek céljai vannak,nem járnak sűrűn haza,akkor minek kint lenni.(4-5 hetente van itthon a )Szóval tény,hogy a viszonyunk anyuval akkor lett más,amikor a párom képbe került.Volt idő amikor annak örült volna,ha szétmegyünk...persze én kiálltam a párom mellett.Szóval ezek után nem vágyom a napi kapcsolattartásra,pedig már nem haragszom anyura... csak gyanakvó vagyok...és szerintem ő már nem fog megváltozni.Szivesen beszélnék én vele akkor,ha a párbeszéd az esetek 70%-ban nem torkollana nézeteltérésbe,vitába.
2012. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

én 1 hete veszítettem el az anyukámat. örülnék, ha minden nap akár tízszer is felhívna. becsüld meg, hogy van egy anyukád, aki aggódik érted.


23L

2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
Előző,őszinte részvétem.
2012. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
20:10-es ! Fogadd őszinte részvétemet !!! :((
2012. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%
köszönöm! csak azért mondtam, mert lehet, hogy most zavar, hogy ennyiszer felhív és tudni akarja, hogy vagy, de később, ha már nem lesz, akkor már azt kívánod, bárcsak hívna. beszéltek napi 2 percet, akár felszínes dolgokról is, de sztem ennyit kibírsz. becsüld meg őt!
2012. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen ennyit... sőt még többet is kibirna bárki,csak tudod az már zavaró,hogy már úgy veszed fel a telefont,hogy na,ma mibe fog belekötni ?! Persze ez nem mindig van igy és akkor tök jó minden.Szerintem nem csak bennem van a hiba,ha anyu is belátná,hogy az én életemet nem ő irányitja már,(hiszen saját családom van )teljesen más lehetne minden.Csak ez nem csak rajtam múlik,ő meg elég makacs és nem hajlandó más véleményt elfogadni a sajátján kivül.Próbáltunk már vele beszélni... eddig nem igazán történt változás..de én még azért reménykedem,bár az ismerősök szerint ő már nem fog megváltozni.
2012. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

Én itthon lakom, de ha el vagyok utazva (tudom, csúnya szenvedő szerkezet) minden nap beszélünk és örülök neki! Hiányozna ha nem hívna.


Igen, vannak olyanok akik a boltban is úgy kérnek, hogy "én, aki 3 hetes terhes vagyok, kérek 20 dkg sonkát". Szerintem aranyosak. :D

2012. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!