Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a tesóm! Állandóan itt...

Utálom a tesóm! Állandóan itt lóg. Miért ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
34 éves és már nem is él velünk,de állandóan itt lóg nálunk a feleségével,aki ha itt van anyu lesesz*r...Benyúlkálnak a hűtőbe,ha anyu nincs itthon,és esznek.B*sszus már nem is lakik velünk,mintha én felmennék hozzájuk és belezabálnék a hűtőbe.Miért nem kap már a fejéhez?Mért kell mindenegyes nap feljönni és telecigizni a lakást?Velem mindig s*ggfej ha anyu nincs itt.
2012. jún. 9. 10:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
menj át hozzájuk és fald fel a hűtőjüket és füstöld tele a házat és büfögj akkorát a fülükbe mint 1 ház
2012. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik egyáltalán,hogy mindennap nálatok lóg?

Olyan hihetetlen,hogy ennyi idősen nem vágyik már egy bizonyos fokú függetlenségre...

2012. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
dolgozik,de estefelé szinte mindig átjönnek.Most is itt vannak."-.-
2012. jún. 9. 10:59
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem szeret otthon lenni a feleségével valószínűleg!
2012. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Nézz a szemébe, és mondd erélyesen : "Miért lógsz állandóan velünk? Nyúlkálj a te hűtődbe, nem a miénkbe! És füstölj magadnál, ne nálam! Most pedig menjetek el innen!"
2012. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom,de nálunk tök természetes,hogy mikor anyuéknál vagyok benyúlok a hűtőbe stb.De ha tesóm jön látogatóba akkor ő is azt csinál nálam,amit akar.Én nem is tudnám máshogy elképzelni,főleg anyuéknál,mert mi úgy lettünk nevelve,hogy akármi történik,akárhány évesek vagyunk az mindig az otthonunk lesz.

2 éve külön élek párommal,de mikor anyu felnőtt öcséimnek,akik otthon laknak még, vesz pl egy csokit,akkor egy csoki árát félretesz,és megkapom a pénzt,mikor hazamegyek.Legalábbis ő mindig próbálja rám tukmálni :)


Amúgy meg nem bántani akarlak,de ha te így viselkedsz vele,akkor ne csodálkozz,hogy ő bunkó.Nem az a lényeg,hogy ki kezdte,de változtatni csak együtt tudtok rajta.

Abba gondolj bele,hogy ha anyukádék sajnos már nem lesznek,akkor csak ti lesztek egymásnak.Mert férj/feleség sajnos jöhet-mehet,de a testvéred mindig a testvéred marad.

2012. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 tetro ***** válasza:
50%
A tesód miért nyúl kevesebb joggal a ti hűtőtökbe mint te? Vagy te tartod el a szüleidet?
2012. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Érdekes....a nagymamámnak is ugyanaz a véleménye mint nekem. Ha anyu nincs itthon akkor nincs joga belenyúlni,mert nem itt lakik.Én se megyek fel hozzájuk és falom fel a hűtőt.A másik meg hogy a nevelőapámmal élünk és ő se nézi jó szemmel..
2012. jún. 9. 12:36
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Pont annyi joga van belenyúlkálni, mint neked.
2012. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán...
2012. jún. 9. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!