Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan basztatnak mások....

Állandóan basztatnak mások. Miért van ez? Utálom ezt a világot.

Figyelt kérdés

Folyamatosan azzal vannak h nem szőrös még lábam meg h borotválom ienek...(F/14)(Ja amugy ez vmi genetikai gebasz? szőrösödik már mindenem csak a lábam meg a karom nem...) Nekik már dzsungel van ott persze és ezért most ők a menők v mi? Meg hogy sokat vagyok a lányokkal mert ők rendesek velem, elhülyülünk együtt stb és persze ezzel is basztatnak h lányos vok meg lány ienek, elegem van már ebből ku*vára.

Kise mehetek senkivel mert nem naon vannak barátaim csak 1 fiú, a többi mind lány.

Már lassan depressziós leszek..


2011. ápr. 1. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy lánynak az a szép hogy nem szőrös a lába, a fiúk azt szeretik, nem a dzsumbujokat!! hidd el! És szerintem ne foglalkozz velük, te ilyen vagy ha nem fogadnak el így jártak te ezzel nem leszel kevesebb, de ők igen, mert nem ismernek meg igazán!! Amugy kik csesztetnek?
2011. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írtam baze h fiú vok :D nebassz fel.
2011. ápr. 1. 21:34
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem is basztattak.Én is tiszta depi voltam,aztán rájöttem,hogyha nem foglalkozok velük,nem vágok hülye fejeket,nem vagyok miatta szomorú akkor egy idő után abbahagyják...Azóta már ők is benne vannak a baráti körömben.

Szerintem ha te is leszarnád őket akkor jobban járnál


13/L

2011. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És nem vagyok zsidó xD
2011. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt még nem mondták, hogy a melegek borotválják így a testüket?
2011. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem borotválom semmimet te szar értsd már meg
2011. ápr. 1. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Velemis ez volt, habár nem ilyen problémával, de csak annyit tudok tanácsolni, hogyha szolnak h lányos akkor mond azt h te meg éretlen vagy vagy egyszerüen csak meleg??? ( de csak akkor mondj ilyet ha olyanok piszkálnak akik nem tudnak bántani, mert én ezt már megjártam :S
2011. ápr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondolod hogy egy kicsit nagy a szád?
2011. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért is basztatnak, na vajon miért? Esetleg olvasd el a reagálásaidat. Talán a stílusod miatt. A kiscsajok talán hasraesnek előtted, de a fiúkat nem olyan egyszerű átverni. Nem a szőrtelenség az igazi ok ám...
2011. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemvágod tese... én nemvagyok agresszív stb, a stílusom sem ien, csak fáj hogy 100szor kell leírnom vmit és még azután sem értik meg és full hülyeségeket mondanak
2011. ápr. 2. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!