Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan basztatnak mások....

Állandóan basztatnak mások. Miért van ez? Utálom ezt a világot.

Figyelt kérdés

Folyamatosan azzal vannak h nem szőrös még lábam meg h borotválom ienek...(F/14)(Ja amugy ez vmi genetikai gebasz? szőrösödik már mindenem csak a lábam meg a karom nem...) Nekik már dzsungel van ott persze és ezért most ők a menők v mi? Meg hogy sokat vagyok a lányokkal mert ők rendesek velem, elhülyülünk együtt stb és persze ezzel is basztatnak h lányos vok meg lány ienek, elegem van már ebből ku*vára.

Kise mehetek senkivel mert nem naon vannak barátaim csak 1 fiú, a többi mind lány.

Már lassan depressziós leszek..


2011. ápr. 1. 21:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
Lusta vagy leborotvalni a tested,vagy mi? Tod en is csesztetnelek
2011. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemigaz h nem tudjátok felfogni a baját!!! ÁÁÁÁ najo akkor mindenkinek: Neme :férfi Kora : 14 Barátai : 1 fiú a többi lány Gondja : piszkálják a többiek mert nem szőrösödik rendesen a lába és a karja



amugy szerintem nem gáz ha valakinek nem szőrösödik annyira, énis 14 vok és nekem mondjuk szőrös de semmi szine nincs és csak közelröl látszik, de egy tanács: hallgass zenéket és legyél sokat azokkal akiket szeretsz, járj velük szórakozni, gondolok itt közös sportra vagy akármire és nézd a jó oldalát a dolognak: legalább tudod h kikben bízhatsz meg és kikben nem


A válasz megírásának időpontja: tegnap 07:00 ez voltam

2011. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Pontosan, szard le őket, ne foglalkozz velük. A legjobb módszer, ha levegőnek nézed őket, csináld azt amihez kedved van és lógj azokkal akikkel szeretnél. Ne befolyásoljanak mások. Hidd el, rá fognak unni, ha nem reagálsz a piszkálódásokra. 17/L
2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Sztem ne érdekeljen mit mondanak :DD, nem attól függ semmi se, hogy hogy nézel ki hanem hogy milyen vagy belülről.

Én is inkább lányokkal vok,ők tényleg rendesebbek :))

Nekem sincs naon barátom én is 14/F vok

Am hol laksz? e-mail ezhetnénk xD

2011. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
bazz. van egy ugyanilyen gyerek az osztályba..őt homárnak csúfolják :D egy nagypofájú patkány.
2012. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!