Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a tesóm! Állandóan itt...

Utálom a tesóm! Állandóan itt lóg. Miért ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
34 éves és már nem is él velünk,de állandóan itt lóg nálunk a feleségével,aki ha itt van anyu lesesz*r...Benyúlkálnak a hűtőbe,ha anyu nincs itthon,és esznek.B*sszus már nem is lakik velünk,mintha én felmennék hozzájuk és belezabálnék a hűtőbe.Miért nem kap már a fejéhez?Mért kell mindenegyes nap feljönni és telecigizni a lakást?Velem mindig s*ggfej ha anyu nincs itt.
2012. jún. 9. 10:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Látom te sem érted hogy mi a lényege.Na mindegy
2012. jún. 9. 18:28
 22/28 tetro ***** válasza:
10%
Pl én kérdeztem, hogy te tartod-e el a szüleid...
2012. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
az nem kérdés volt hanem beoltás akart lenni szerintem;D
2012. jún. 9. 18:58
 24/28 tetro ***** válasza:
71%
Ja, tényleg. Igazad van. Csak már rég jártam iskolába és elfelejtettem, hogy a kijelentő, felkiáltó és kérdő mondat mellett van leoltó is, és az is kérdőjellel a végén... Bocs. Akkor most megkövetem magam, mert félreérthető voltam. Nem leoltó, hanem kérdő mondat volt...
2012. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
66%

Én áttudom érezni a helyzetedet..csak nekem ez papával van...anya nem ismerte őt jó ideig aztán előkerült és amióta közelebb lakik, minden nap átjár hozzánk. Az az idegesítő, hogy már 62 éves én nincsen munkája, nyugdíjt sem kapott soha, mert lusta volt dolgozni, az anyukájának a nyugdíjából élt el eddig és mióta meghalt rajtunk élősködik. Leül szétterpeszkedik a fotelban és felzabál mindent. Anyát is megértem mert ennyi év után éátja az apukáját de amikor minket le se szar őt meg ott ajnározza akkor kicsit ideges leszek. De mindezt elnézném neki, meg azt is, hogy olyan büdös a cigitől, hogy mikor beül a kocsiba mellénk(ja mert a városba is mi furikázzuk, a drága benzin is menjen rá..)agyonnyomódva préselődünk be hátul mi a 3 gyerek meg papa..és megfulladok a bűztől..ilyen büdös cigiszaga egy embernek sem volt még..DE mindezt mgbocsájtanám neki ha nem ordítozna a hugommal amikor anya nincs ott és nem látja, és nem ordítozott volna mulkor, velünk, hogy csak akkor mehetünk át a zseblámpájáért ha nem nyúlunk semmihez sem és minden ott marad ahol volt. Mert ő nem jön át minden nap és nyomja a neten a lövöldözős játékokat..élősködő..Szóval átérzem nagyonmélyen a helyzetedet..Szerintem anyuddal kéne beszélned, hogy jó lenne változtatni a dolgokon..Én is nagy fájó szívvel, de miután anyáékat a papa összeugrasztotta megmondtam anyának, hogy nem szeretem őt..és a tbbiek sem..azóta kevesebbet van itt és nem fogyaszt annyit..

Ha romlott is az a bizonyos család, a család azért van h a problémákat megoldja..SZóval ne félj kinyitni a szádat..Csak légy tapintatos..

Sok sikert! :)

2012. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni kérdező...:/
2012. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem se illik benyúlni más hűtőjébe,csak ha ő keresi meg rá a pénzt.34 éves és nem tudja...ráadásul telebagozza a házat és azt kell belélegezni...felháborító.Mond meg neki,hogy ,,otthon csináld ezt kisanyám,mert nem jössz át többet" de ha mondhatom , a bátyád ne csodálkozzon,ha nem engeditek be.Ja és 15 szem kis szarért felháborodni...borzalmas.
2012. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Te kajak ezen akadsz ki, hogy a tesód benyúl a hűtőbe ? Hány éves vagy 10? A cigit még megértem kérd meg, hogy menjen ki bagózni, de ez hogy irigykedsz a kajára nagyon szégyen vagy ember kajak ha még valami haverja lenne anyádnak de a sajat tesod sztem te egy vesztes vagy tesoddal egyutt .
2015. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!