Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a családomnak,...

Hogy mondjam el a családomnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a dolog.


15 évesen járni kezdtem a város egyik "menő srácával",akiért minden lány odavolt,mindenki jóban akart lenni vele.A szüleim mondták,hogy ki fog használni és senki nem nézte jó szemmel,hogy mi együtt vagyunk,többen próbálták tönkretenni a kapcsolatunkat.De csak 4 év múlva szakítottunk,mert ő kiment Angliába egyetemre és nem ment a távkapcsolat egyikünknek sem,ő pedig megcsalt.

A szüleim látták,hogy mennyit szenvedtem,hogy nem volt életkedvem.

Az év elején azonban hazajött,mert halasztott az egyetemen és utazgatott a világba,meglátogatta itthon az anyukáját(az apukája Angliában él nagyon régóta),mi pedig összejöttünk.

Együtt vagyunk még mindig,de titokban.

Most viszont kiderült,hogy 6 hetes terhes vagyok.Elmondtam a páromnak és úgy döntöttünk,hogy megtartjuk a babát.

Nem kérem a szüleim segítségét semmiben,de elszeretném nekik mondani.


A nővéremnek már elmondtam,ő először azt hitte,hogy csak viccelek.Szerinte a barátom olyan,mint egy gyerek,mert a problémáira nem normális megoldást szokott keresni,hanem mindent a pénzzel intéz el és menekül a gondok elől.Ebben tényleg van egy kis igazság,de bízok benne és tudom,hogy jó apa lesz.


Nem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek,hogy nagyszülők lesznek,amikor utálják a páromat.Tudom,hogy nem szólhatnak bele az életembe,de mindig jó volt velük a kapcsolatom,bármit megbeszélhettem velük és nem akarom,hogy tönkremenjen a kapcsolatom velük.



2012. jún. 25. 14:33
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Rengeteget beszélgettünk azóta,amióta újra együtt vagyunk és

megbízom benne.Amikor megtudtam,hogy terhes vagyok,akkor mondtam neki,hogy nem akarok erőltetni semmit,ha úgy érzi,hogy nem áll készen,akkor nem kell mellettem maradnia.De akarta a babát,ő mondta,hogy tartsuk meg.A barátom ismeri a szüleimet és nem fél tőlük(vagy csak nem mutatja ki).

Kiköltözök Angliába,ez biztos,így ő folytathatja az egyetemet.

Nem magamra gondolok,szeretnénk ezt a pici babát mindketten.

A párom megváltozott,nagyon szeretjük egymást.Akkor vagyok a legboldogabb,amikor vele vagyok és kiérdemelte,hogy bízzak benne.

A barátom menekült a problémák elől,de ha nem változott volna meg,akkor most is ezt tenné és már régen nem lenne mellettem.Nem dolgozik,de elég sok pénze van neki és a családjának,a pénz és a biztos háttér nem gond.

2012. jún. 25. 19:56
 22/23 anonim ***** válasza:
nem menekül mert nem kell menekülnie, hiszen vissza megy angliába tanulni -> szabad menekülési utvonal.... arrol meg hogy ő is akarja a babát unokahugom tehres lett egy csávotol akivel 3 hónapja járt, a srác megakarta tartatni a gyereket, a szülei kidobták őket ottonrol (mert náluk laktak) a mi rokonságunk nagy nehezen lebeszélte rola unokahugomat a vége az lett hogy rá két hónapra a csávó dobta szerencsétlent.... (csak ott nem lett volna megoldva az anyagi helyzet ha megtartja)
2012. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így volt:

Anyámék pénteki vacsira szokásuk szerint áthívtak, elkezdtünk beszélgetni. -Miujság?

-Semmi.

-Mit szólnátok, ha lenne unokátok?

-Miért terhes Heni?

-Nem, csak úgy kérdeztem -_-

-De most komolyan.

-Hát mi örülnénk neki.

-Jó akkor terhes. (Kb. 6-7 hetes lehetett, 18 éves, én még 20, külön lakunk a szülőktől)


:D

2012. jún. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!