Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden terhes nő ilyen undok...

Minden terhes nő ilyen undok és flegma?

Figyelt kérdés

Tesóm gyereket vár, de mióta haza költözött egy kedves mondata nem volt hozzám. Még reggel mikor köszön már akkor is kiérződik az utálat, állandóan ordibál velem én meg csak nézek, hogy mit csináltam, amikor nem is vagyok itthon egész nap. Múltkor is bejön a szobámba reggel, épp akkor ébredtem, beront és ilyen undok hangon közli, hogy leszek szíves elrámolni a szobámban, mert jön jövő héten a védőnő. Én mondom neki, hogy persze megcsinálom hétvégén, de miért kell ehhez így beszélni. Erre teljesen kikelt magából és közölte, hogy undorító vagyok, hogy élhetek ilyen mocsokban, ha férfi lenne bottal sem piszkálna meg.

A kérdésem tehát: minden terhes nő ilyen utálatos és kibírhatatlan vagy csak az én drága nővérem hiszi azt, hogy most körülötte forog a világ?


2012. jún. 20. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Sajna van ilyen.

hazaköltözött, gondolom anyukádhoz és hozzád. Ezek szerint tönkrement a kapcsolata terhesen. :( Szomorú, ettől és a hormonoktól ilyen keserű.

Éppen nem szeretnék bunkó lenne, de a te kezedben van több adu ha már a sértegetéseknél tartunk.

A terhesség egy állapot még nem jogosít fel senkit ilyenfajta viselkedésre.

És ezek szerint őt se piszkálja már meg bottal se a férje/gyereke apja...

2012. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

lehet nem a terhességgel kell ezt egyenes arányosságba hozni, lehet pl. a hajszíne miatt is ilyen:D:D najó csak viccelek:)

én is a hormonokra tudok tippelni, vagy esetleg tőle is megkérdezheted szépen hogy miért ilyen, mi a baj, mit tudsz segíteni hogy könnyebb legyen.

Lehet rosszul van, émelyeg, hányós és a közérzetére is kihat ez. Én eddig nem találkoztam ilyen "undok" kismamával.

22L

2012. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Már voltam terhes, és feszült is terhesen,de nem ennyire.Nem minden terhes nő ilyen.Gondolom rátett, hogy a férje is elhagyta.Próbáld elmagyarázni neki,hogy ha normális hangon beszél többet ér el.

A terhességem elején sírós voltam, hamarabb lettem ideges, pl ha annyit mondtak rám,hogy buta, már azon majdnem elsírtam magam.Persze ez azóta elmúlt :)

23/N

2012. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ácsi, ő költözött hozzátok, nem fordítva, ebben az esetben nehogy már ő bunkózzon hogy mit és hogyan csinálsz a SAJÁT SZOBÁDBAN. Miért nem a gyermeke apjával költözik össze? Boldogítsa azt a terhességi kirohanásaival, neki több köze van a terhességéhez, meg az ezzel járó állapothoz, mint neked.
2012. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden terhes nő ilyen de vannak bizony akik ilyenek.Férjem mesélt érdekes dolgokat hogy miket kérdezgettek tőle mikor megtudták hogy állapotos vagyok,ijesztgették is rendesen a kolegái hogy na most leszek házisárkány.Nem igy lett,megviselt mint minden nőt de normálisan viselkedtem.Párom meg büszkén meséli hogy én olyan maradtam mint voltam,nem volt velem gond.
2012. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Én közölném vele, hogy a terhesség egy állapot, nem pedig indok arra, hogy valaki azt képzelje, hogy ő szarta a spanyol viaszt. Úgyhogy ha valami nem tetszik, lehet bérleménybe takarodni, mert ez a viselkedés - terhesség ide, terhesség oda-elfogadhatatlan!
2012. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlenül. A tesód viselkedését leginkább egy kamaszéhoz tudnám hasonlítani a leírtak alapján. Én is várandós vagyok, nem ettől függ hogy kivel és hogyan beszélek. De persze lehet hogy mindenkin máshogy ütnek ki a hormonok. Ha eddig nem volt ilyen, akkor valószínű hogy a terhesség miatt ilyen. De lehet hogy csak aggódik hogy minden rendben legyen körülötte. Szerintem légy elnéző vele, még ha undok is. Tudd be a kisbabának és ennyi. Elfog múlni meglátod! :)

Üdv: egy kismama

2012. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem értek hozzá, de én legfeljebb a túlérzékenységet fognám a terhességre. Hogy ok nélkül odamegy hozzád és neked esik, az egyszerű undokság.
2012. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Én a terhesség alatt sokkal béketűrőbb és kiegyensúlyozottabb lettem, szóval nem hinném hogy mindent a hormonokra lehet fogni ( persze minden egyes eset más).


Ha valóban szétmentek a párjával, az lehet ok a viselkedésére, ez esetben téged használ "villámhárítónak".


Amúgy a védőnőnek mi köze a te szobádhoz: csak nem nézi végig a lakás összes helyiségét?:) Az a te privát szférád, ne engedd hogy oda csak úgy berontson bárki is.

Ha terhes, ha nem.

2012. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs férje, senki nem hagyta el :D összejött egy emberrel, aki sokkal messzebb lakik, így most az tűnt logikus megoldásnak ideiglenesen, hogy itthon van. Oda, ahol a pasija lakik egyelőre nem akar költözni. Egyébként a pasija épp itt van nálunk...
2012. jún. 20. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!