Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden terhes nő ilyen undok...

Minden terhes nő ilyen undok és flegma?

Figyelt kérdés

Tesóm gyereket vár, de mióta haza költözött egy kedves mondata nem volt hozzám. Még reggel mikor köszön már akkor is kiérződik az utálat, állandóan ordibál velem én meg csak nézek, hogy mit csináltam, amikor nem is vagyok itthon egész nap. Múltkor is bejön a szobámba reggel, épp akkor ébredtem, beront és ilyen undok hangon közli, hogy leszek szíves elrámolni a szobámban, mert jön jövő héten a védőnő. Én mondom neki, hogy persze megcsinálom hétvégén, de miért kell ehhez így beszélni. Erre teljesen kikelt magából és közölte, hogy undorító vagyok, hogy élhetek ilyen mocsokban, ha férfi lenne bottal sem piszkálna meg.

A kérdésem tehát: minden terhes nő ilyen utálatos és kibírhatatlan vagy csak az én drága nővérem hiszi azt, hogy most körülötte forog a világ?


2012. jún. 20. 08:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Mi az, hogy nem kar, :) Ha élhetetlen küldjed oda :) Új családot alapítani többszáz kilométer távolságból nem lehet. Kicsit elszaladt vele a ló. Nem a seggében kel fel a nap minden reggel terhesség ide vagy oda. És ezt megmondhatod neki ha ilyen stílusban beszél veled.
2012. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
*akar
2012. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi a büdös lóf***ért lettem lepontozva??? Elegem van ebből a retek családi kapcsolatokból hogy ok nélkül pontozgatnak!
2012. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:)) Nyugi, első és 11. vagyok :) nekem még az akar-om is csak 29%ig hasznos :)))))

Tőlem megy a kezecske neked :) Zöld.

2012. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy egy hormontúltengéses (le)pontozgató:D

Váljék egészségére:)

Nyugi, annál menőbb vagy, minél kevesebb %-od van.

És annál kevésbé gyanús, hogy te vagy a notórius pont-sorozatgyilkos:)

2012. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én most mindenkit felpontoztam. Egyébként ebben a családi kapcsolatok témában néhányan szeretik a piros kezecskével levezetni agresszivitásukat. Ezt is csak azért merem leírni, mert a kommentjeimet nem lehet pontozni :D de egyébként én is már egy csomószor jártam úgy, hogy pl megkérdezte a nő, hogy tetszik e a Menyhért név és odaírtam, hogy nem, erre lepontozott. Vagy ha nem ő, akkor úgy látszik másnak nem esett le, hogy véleménynyilvánításnál minden válasz hasznos :D
2012. jún. 20. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!