Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátomnál...

Mit tegyek, ha a barátomnál szeretnék aludni, de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés

8 hónapja együtt vagyunk,már többször náluk aludtam,de azt anyáéknak nem mondtam el.

Pár napja anya tartott egy monológot,hogy bármit elmondhatok neki,beszéljem meg vele a gondjaimat,bízik bennem,stb.Gondoltam,hogy oké,akkor tuti sejt valamit,szóval most inkább szólni akartam nekik.

Erre mind a ketten kiakadtak és közölték,hogy nem mehetek sehová meg hogy mit gondolok magamról,hogy ott akarok aludni,aludjak a saját ágyamba,egyedül...


Ráadásul a barátomat 3 éves kora óta ismerik és a szüleit is,mert óvodatársak voltunk,utána meg osztálytársak általánosban és gimiben is azok leszünk.Szóval nem értem...Ismerik,oké,nem annyira kedvelik,de bennem bíznak elméletileg.


15/L (a barátom is 15 éves)



2012. jún. 21. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy 15 éves kislány még nem érett mentálisan a szexhez. sem a fiú. legalábbis nekem ennyi idősen nem ezen járt az eszem, bőven ráértem 17-18 évesen lefeküdni a barátommal, nem maradtam le semmiről.


fogadd el valahogy a dolgot. egyébként kamatyolni szeretnétek, vagy tényleg csak aludni?


nekem emlékszem, 18 évesen történt egy olyan dolog, hogy felvittem a srácot 2 hét után, (mert anyám elutazott,) de mondtam neki, hogy tényleg csak alvás. tiszteletben tartotta. vannak ilyen rendes fiúk is, ő pl azért nem mászott rám, mert tudta, hogy bele vagyok esve, és később úgy is sor fog kerülni a dologra. najó, ezt csak így zárójelben :)

2012. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szeretkezéssel semmi gondom,habár én 18évesen vesztettem el a szüzeségem.Azt megengedném a lányomnak hogy itt legyen egész estig de menjen haza,ne aludjon itt.Ezalol az lenne kivétel ha nagyon nagyon messze lakik.

Nem tartom magam begyepesedett szülőnek,de az együttalvást nem pártolom.

2012. jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dottorre ***** válasza:

No, kedves utolsó!

Ha már itt egy szülő, akkor fejtsd ki kérlek, hogy miért nem hagyod?

(egyébként az igazsághoz hozzá tartozik, én 26 éves leszek két hét múlva, 16évesen vesztettem el a szüzességem, és ezzel is az utolsók között voltam az osztályomban. Az általános iskola végeztével ott maradtam segíteni, később tanítgattam is, és programokat, táborokat szoktam a mai napig szervezni a gyerekeknek, és biztonsággal állíthatom, hogy ma már egy 14éves lány szinte kivétel nélkül él valamilyen szexuális életet. Nem tudom, hogy az együttalvás miért gond, ha úgy is szexelnek nappal is, akárhol. Mivel több az, hogy együtt aludhatnak biztonságban, úgy hogy a te kontrollod alatt vannak, és tudod, hogy épp nem valahol drogoznak, vagy hazudnak neked, hogy hol vannak, hogy valahol máshol együtt alhassanak? Mert megteszik akkor is, ha nem engeded meg, csak akkor a hátad mögött...

Hozzá kell tennem, hogy ezt az egész 13-14évesen veszítsük el a szüzességet dolgot nem tartom helyesnek én sem, bár lehet, hogy az írásaimból ez látszik, de el kell fogadni, hogy jelen pillanatban ez az élet rendje. Lehet, hogy ez változni fog majd hosszabb távon, de most az, hogy egy 7.-es lány a szünetekben a lány vagy fiú WC-ben mit csinál a "barátjával" akit legalább 1-2 napja felszedett (és ez Mo egyik legerősebb általános iskolájában van!), teljesen elfogadott a fiatalok körében...

A válaszod pedig várom, ha olvasod, mert tényleg érdekel, hogy mi játszódik le egy szülő fejében ilyenkor, amikor nem engedi a gyerekét együtt aludni a pasijával 8 hónap után sem.

2012. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

sz.xelni nem csak ágyban, és nem csak este lehet.

ha ezt anyukád szemébe mondanád nyílván kiakadnának, szóval ezt ne, de....aludjon a fiú ott inkább. vagy a szüleid beszéljenek vele. vagy a fiú szüleivel, hogy néha nézzenek rátok, hogy este alszotok e. tényleg értelmesnek tűnsz, szóval hajrá:)

2012. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!