Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukámék nem engedik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámék nem engedik meg, hogy ott aludjak a barátomnál 17 évesek vagyunk. 8 hónapja járunk, és nem engedik meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megbeszélni anyukádékkal. Mond el neki, hogy szeretitek egymást és szeretnétek együtt aludni, netán próbáld meg azt h a srác aludhasson nálad hátha azt megengedik. Szerintem már elég érett vagy ahhoz h megengedjék. Csak ülj le velük és beszéld meg felnőtt módjára, hozz fel értelmes érveket bizonyítsd nekik h bízhatnak benned:)
2008. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami indokot adtak? Am ha tökös a barátod beszéljen a szüleiddel és ha az az indok hogy nem akarják még hogy elveszd, magyarázd el nekik, hogy ez nem éjszakához kötött, akár d.u. DVD közben is lehet, úgyhogy ennyi erővel egész nap otthon kellene ülnöd.
2008. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nekünk több mint 1 év után engedték úgyszint 17
2008. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Világositsd fel a szüleidet a kapcsoladod milyenségéről. Mond el nekik, hogy szexelni délután is lehetne, nem ezért akartok együtt aludni. Ha nagyon nem akarnak belemenni, akkor próbáld őket úgy rávenni, hogy lesz valami buli, ami jó későig tart, és utána egyszerűbb lenne, ha nála aludnál.
2008. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
amúgy félek tőle hogy nagyon kiakad... amikor megkédeztem egyszer elkezdte hogy : eszednél vagy kislányom tudod mit beszélsz? és ha kérdem miért??? akkkor mert....
2008. nov. 26. 18:08
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
hidd el csak azért mert féltenek jah és hozzáteszem, akkor volt h már engedtek mikor már tudták hogy megvolt a dolog.. akkor már úgysem tehetnek semmit.. alőző 17 voltam
2008. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Hehh, én alapból nem kérdeztem ilyen 15 voltam és mondtam hogy ma este a barátomnál alszok, köpni nyelni nem tudott ezért nem is ellenkezett.
2008. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de az én szüleim bulizni is alig-alig engednek nemhogy hozzáá.....
2008. nov. 26. 18:12
 9/20 A kérdező kommentje:
ezt az előző bejelentem ott alszomora mondom ami amúgy tetszett...:D tényleg nemtudom mitévő legyek ebben az ott alvás dologban
2008. nov. 26. 18:13
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudok mit mondani! Először is egy 3 LÁNYgyermekes apuka vagyok. A legnagyobb 20, a középső 17, a legkissebb 13.Én nem tartom magam egy primitiv állatnak, de: a nejem 15 volt mikor először szeretkeztünk! Tőlem is tiltották, már az ottalvást... de azért megtaláltuk a módját!

Na, akkor fogadtuk meg, hogyha lesznek gyerekeink, mi nem igy teszünk!!!!Persze nem a 13 évesre értem, de sztem egy 16 éves lány már tud vigyázni magára!!

Remélem sok begyepesedett szülő elolvassa! Sajna, más tanácsot nem tudok adni, max a véleményem amit leirtam.

Ja, 45 éves apuka vagyok, akinek a lányai a szeme fényei!!!!

2008. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!