Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukámék nem engedik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámék nem engedik meg, hogy ott aludjak a barátomnál 17 évesek vagyunk. 8 hónapja járunk, és nem engedik meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

sajnos, tudom hogy mit érzel. mi már 26 hónapja együtt vagyunk, és én 19 éves vagyok, de még mindig nem engedik meg. Sajnos én próbáltam náluk szépen és csúnyán is, de nem hatott a dolog. most már egyre drasztikusabb módon próbálkozom, de neked nem ajánlom. Inkább harcold ki az igazad, mert ez később még nehezebb lesz. Sajna vannak ilyen szülők akik nem értik meg ezeket a dolgokat.

De ne adjátok fel!

Sok sikert

2008. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
uhhhhhhhhhhhhhhhhh az utolsókommentelő eléggé elkeserített...várok még válaszokat...mivel tudnám meggyőzni a szülőket
2008. nov. 26. 19:55
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szüleid ismerik a barátodat?

Mert esetleg lehetne közös profikat szervezni, hogy lássák, hogy megbízhatnak benne, és így talán még el is fognak engedni.

Sok szerencsét :)

2008. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Velem is kb ez a helyzet, szintén 17 és 9 hónap, és nekem sem akaródzik megengedni. Azzal nem is próbálkozok, h én aludjak nála, inkább azt, h ő itt, az még csakcsak. De mikor utoljára beszéltünk erről, szüleim pont elutaztak egy hétre, és előtte megkérdeztem, h lehet-e, erre anya rávágta, hogy nem. Én is kérdeztem miért, és csak. Aztán megkérdeztem mitől félt, erre mondta, h attól. Erre megmondtam neki, hogy ez tényleg nem ezen múlik, és ha akarnánk, úgyis találnánk alkalmat, és megígértem, h szűz maradok, amíg hazajönnek, és hogy akkor lehet-e, és erre nem szólt semmit, szal a barátom kb mindennap itt aludt, mert én ezt igennek vettem:P
2008. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én mikor 20 éves voltam, anyukám még akkor is meg akarta mondani, hogy együtt alhatok-e a barátommal (akivel akkor már 2 éve együtt voltunk)... De érdekes módon nálam csak azt viselték nehezen, hogy a fiú aludjon nálunk... Mondjuk én még akkor nem nagyon mászkáltam máshol aludni, de mi is meg tudtuk oldani :)

Aztán később, már 23 (!) voltam, igaz felnőtt, de tudtak arra hivatkozni, hogy amíg az én házamban laksz.... és egyszerűen nem engedték, hogy az akkori pasim ott aludjon nálunk. De akkor nekem már nem volt probléma azt mondani, hogy én ma nem alszom itthon... Anyu, ha tehette volna, azt is megtiltotta volna, dehát egy 23 éves lánynál ez már tényleg vicces lett volna... Mindig elmondta, hogy helyteleníti, én meg mindig elmentem.

Most 26 vagyok, és már nem velük élek. De állítom, ha még velük laknék, ugyanez lenne...

2008. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok és anyával most jutottunk el oda hogy a szeretkezésről beszéljünk mert eddig csak nyilt titok volt hogy már nem vagyok szűz.A bartátommal 8 hónapja vagyok együtt és apa az aki még nem engedi az ottalvós dolgot de így is úgy is megtaláljuk a módját hogy együtt aludjunk és van amikor tényleg csak alszunk mert nem mindig este történnek dolgok!Remélem összejön nektek!
2008. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
...ha máshogy nem akkor illegálisan :) (előző válaszadó)De amúgy nem értem az ottalvással mi a baj,miért ilyenek a szülők?!
2008. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szerintem értsd meg őket is, hogy nagyon féltenek téged. egy szülőnek mindig nehéz elfogadni, hogy felnőtt a kislánya. nehéz nekik elképzelni, hogy nemi életed is van. a barátod beszélgessen minél többet a szüleiddel, hogy lássák komolyan vesz téged. csináljatok komoly programokat együtt, amiről a szülők is tudnak. pl. szanház, tanulás stb. szóval ne mindig egymást ölelgessétek a szülők előtt. előttük max szájrapuszi és kész. neked is kellene beszélned anyukáddal, hogy pl.ismereda a védekezési módókat, stb. szóval nyugtasd meg. ha szeretitek egymást, legyetek türelemmel. az tetszeni fog a szülőknek is, és majd később a a kapcsolat komolyságát látva, engedékenyebbek lesznek, jobban megbíznak bennetek.
2008. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kérdezd meg anyukádat mitől félt,vagy miért nem engedi.a szex miatt? mert azt nappal is lehet,anyukád is tudja csak neki te vagy a kislánya,igy nembiztos h be meri ezt ismerni magának:))
2008. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
semmit.
2020. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!