Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párom anyjával...

Mit csináljak a párom anyjával? Mivel lehetne hatni rá?

Figyelt kérdés

A párom viszonylag messze lakik. 120 km-re. Úgy terveztük, hogy lemegyek hozzá holnap, és 1 hétig együtt leszünk. Viszont a szülei csak 1 hete tudták meg, hogy együtt vagyunk, és nem fogadják el, azt mondta szó se lehet róla, hogy menjek. Szüleivel még nem találkoztam, és félek, hogy mi lenne ha lemennék hozzá, nem tudom, hogy megváltozik-e a véleményük ha ott leszek előttünk szemtől szembe. A szüleim nem engedik, hogy ő feljöjjön hozzám, mert még csak 2 hete vagyunk együtt, és nem bízik benne. Viszont annak meg nincs értelme, hogy kifizetek 5000 ft-ot, és aznap már haza is megyek, csak pénz kidobás lenne. Mivel lehetne meggyőzni, hogy had legyünk együtt, illetve szerintetek mit csinálnának, ha ott lennék már előttük szemtől szembe, és ott akarnék maradni? A szülei elég önzőek, egyáltalán nem lehet velük beszélni, mert csak ordítás a válasz mindenre.


18/L párom 19/L


2012. jún. 14. 18:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nincs diák igazolványom, így sokkal drágább, 3000 ft oda 3000 vissza, + még 1000 ft oda, meg 1000 ft vissza, hogy a faluba leérjünk. Csak a városig 120 km onnan még jó pár 10 km-re laknak. És én nem szabtam senkinek sem feltételeket, csak szimplán jó lenne ha elfogadnák a kapcsolatunkat. Az én szüleim is megengedték, hogy itt legyen volt barátnőm egy hétig, pedig ők is alig ismerték őt. Nem értem ez más szülőknél miért van másképp...
2012. jún. 14. 19:06
 22/30 anonim ***** válasza:
a kérdező homoszexuális??????????????????
2012. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
AKKOR MIÉRT NEM MEGy Ő HOZZÁTOK?
2012. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

most mivan???????

van különbség a pasim és a haverom barátnöm között.

2012. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, olvasd végig!


Anya-A

Fia-F


F: Szia Anya!El kell mondanom valamit!

A: Mondd drágám!

F: Megismertem egy lányt!

A: Értem, ez jó.

F: Együtt vagyunk 2 hete

A: Ó igen?

F: Jövöhéten jön 1 hétre ide.

A hammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2012. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 zokniszörny ***** válasza:
100%

Emberek, lányokról van szó, ti nem olvassátok el a kérdést? :D


18/L párom 19/L


És a PÁRJA, nem a barát barátnője. :D

2012. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

BAKKKKKKKKKKERRRRRRRRRRR MEKKORA SE..GG VAGYOK XXD



áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá



NEM LÁTTAM :d

2012. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyádék meg az Ö anyjáék tudják, hogy leszbi vagy??Meg ő is????
2012. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, én szüleim is tudják rólam, ő szüleis is tudják rólam, meg az ő szülei is tudják róla...
2012. jún. 14. 19:21
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de pofáncsapásként ért az egyik mondatod.

"mert hogy ő "férfi a kapcsolatunkban"


Én is leszbikus vagyok, nem sokkal idősebb nálatok, de én ezt a kifejezést nem ismerem.

Őszintén kérdezném, miért vagy egy lánnyal, aki "férfi a kapcsolatotokban"?

Soha a büdös életbe nem fogom ezt megérteni. És az a legnagyobb baj, hogy az ilyenek miatt "bélyegeznek" meg minket, nőies leszbikus lányokat is. Ha egy férfi külsőre, vagy viselkedésre vágysz, miért nem egy "igazi" férfival vagy?

2012. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!