Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel dobjátok fel a házasságo...

Mivel dobjátok fel a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Az egész napi meló után az ember örül, ha a gyerekével van, gyorsan megcsinálja a házimunkát és a nap végén bedől az ágyba...Igen,ám, csak így kihűl a kapcsolat...Olyan tippeket várok, amiket ilyen körülmények közt is meg lehet valósítani! Köszönöm előre is a segítő válaszokat!
2012. jún. 3. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy párterápiás oldalon olvastam, hogy időnként csinálni kell olyat amit ezelőtt még soha nem csináltatok.

Ha havonta legalább 1 napot tudtok magatokra szánni, akkor ez működik.

Néha egy közös, gyertyafényes fürdés is sokat segíthet amikor a gyerek már alszik.

2012. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Rakétakilövő egységgel. Feldobódik egyenesen a sztratoszférába.
2012. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Randevúzzatok, s te készülj úgy, mint az első randitokra. Sétáljatok olyan helyre, ahol boldogok voltatok. Időnként adjátok le a nagymamának a kicsit. Legyetek legalább havonta 1x kettesben.
2012. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Ki kell iktatni az egész napi melót.


Nekem senki se mondja, hogy az a normális ha végogrobotoljátok az életeteket.

2012. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a normális, ha enni akarnak, fizetni a számlákat, és ezt másképp nem lehet megoldani.

Üdv a való világban!

2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nőknek mániájuk ez a gyertyafényes izé mint a filmeken. Valami érthetetlen okból meg vannak róla gyözödve hogy a férfinak minden vágya a gyertyafény.
2012. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, igen, úgy kell, hogy kielégüljenek mindkét fél igényei. A nőnek a gyertyafény (bár én nőként sosem vágytam erre), a férfinak amit akar. Általában változatos szex. Valami újdonság.

Vagy valamilyen kültéri program.

De miért kéne kettesben lenniük? Csak mert ott a gyerek, még ugyanolyan jól szórakozhatnak. Csak kéne rá időt szakítani.

2012. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak együtt élünk, nem vagyunk házasok és nincsenek gyerekeink. Párom nővérénél már két gyerek van, úton a harmadik. Szerintem nekik nincs idejük ilyen romantikus dolgokra, legtöbbször a férje hétvégén is dolgozik (akkor maszekol, hogy megéljenek), meg ő maga is, ha úgy osszák be.

Az ilyen helyzetű családok nem érnek rá romantikázni, örülnek, ha oda jutnak, hogy kicsit pihenhetnek otthon, a gyerekeket is akkor adják le, ha dolgoznak, és nincs ki vigyázzon rájuk hétvégén, nem azért, hogy illatos habfürdőt vegyenek gyertyafényben...

2012. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most jelenleg semmivel.A gyerekekre nincs aki vigyázzon.Két szót nem tudunk nyugodtan beszélni:(
2012. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

dobjátok fel valamivel a szexuális életeteket. nálunk ez így tök spontán jött, kicsit kezdett az életünk betagozódni a napi rutinba, szóval egyszer rám jött hogy akkor most ki kéne találni valami újat, és azóta minden alkalommal meglepjük egymást valami érdekessel (nem kell durvára gondolni, csak új helyszín, spontán egymásnakesések, stb.), és azóta le se lehet vakarni, olyan kis szerelmes mint az első hónapokban.

persze nem tudom, hogy ez hosszú évtizedek óta tartó házasságban hogy működik, mi még fiatalok vagyunk, 3 éve együtt, de gondoltam azért megosztom a tapasztalatom :)

2012. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!