Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel dobjátok fel a házasságo...

Mivel dobjátok fel a házasságotokat?

Figyelt kérdés
Az egész napi meló után az ember örül, ha a gyerekével van, gyorsan megcsinálja a házimunkát és a nap végén bedől az ágyba...Igen,ám, csak így kihűl a kapcsolat...Olyan tippeket várok, amiket ilyen körülmények közt is meg lehet valósítani! Köszönöm előre is a segítő válaszokat!
2012. jún. 3. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

A gyertyafényről eszembe jutott, még tinikoromban olvastuk a barátnőimmel a Cosmo-ban, hogy előjáték gyanánt a nő dugjon gyertyát a férfi fenekébe. XD

Így meg van a nőnek is a gyertyafény, a férfinak meg a gyertya. XD


Kérdező, hogy érdemben is válaszoljak, írd le, hogy mire mennyi idő jut most. Mit csinálsz te, a férjed, honnan lehetne egy órácskát lecsippenteni.

2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, szakadok!! :D :D
2012. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én néha elkéreckedem hamarabb a munkahelyemről, és beugrom hozzá egy randira.Ilyenkor kirángatom valami étterembe, eszünk, beszélgetünk, nevetgélünk, sétálunk uána, aztán együtt megyünk a gyerekekért.

Esténként meg együtt nézünk dvd-t összebújva, masszírozgatva egymást.

2012. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek saját gyerekeim, de én nevelem a két húgom és az öcsém.


A párom a világ egyik legmegértőbb és legodaadóbb embere, ha a szeretteiről van szó. Mivel már nagyon régóta ismer engem és a családi hátterem is, egy percig sem volt probléma olyan életformát kialakítani, ami mindkettőnknek vagy ötünknek megfelel.


Hétköznap reggel együtt kelünk, kávézunk egyet még otthon, legközelebb, mivel én rugalmas beosztásban dolgozok, együtt megyünk ebédelni, mindig ő dönti el, hogy hová, ez olyan íratlan szabály kettőnk között. Simán el tudom képzelni, hogy ilyenre nektek nincsen lehetőségetek, de ha mégis, érdemes élni vele.


Esténként megvárjuk egymást a vacsival, attól függ, hogy ki ér előbb haza, de az megeteti a gyerekeket, segít nekik a háziba, elrendezi őket, ha közben a másik hazaér nyilván segít. A legdurvább esetekben is tízre készen vagyunk mindennel.

Életritmusunk szerint hétköznap egy és fél kettő között fekszünk le aludni reggelfél hatkor kelünk, negyedhétig futunk vagy mást csinálunk ;) aztán keltjük a gyerekeket és indul a nap.


Hétköznap nem takarítunk, mindenki tudja, hogy egyszerűbb a szennyesbe rakni a büdös zoknit, mint szétszórni a házban. Az öcsém mosogat minden este, a húgom akkor mos, amikor tud. Mindenkinek van saját szobája, a hétvégi kimenő pedig attól függ, hogyan sikerült rendet rakni, ez a legkisebbnél nyilván nem érvényes vele szombaton ha kell együtt pakolászunk, de ő tündéri, imád segíteni, meg babázik, az meg nem sok rendetlenséggel jár.

Van egy dolgozószobánk, na ott tényleg akkora a rendetlenség, hogy csak én és ő tudunk bent tájékozódni. Tény, hogy arra lusták vagyunk, hogy ott minden papírt, tollat, tűzőgépet, aktát a helyére tegyünk, így a szobaajtót szimplán csak zárjuk.


Ne haragudj, ha személyesnek találod, de nem tudom mit szerettek, így csak abban tudok segíteni, ha te is akarod, hogyan teremtsetek magatoknak időt. Ha van rá lehetőség a gyerekeket egy időben írassátok különórára, és lesz minden héten még egy kis időtök arra, hogy legyen egy közös hobbitok. Néha menjetek el külön, is valahová.


Nem mondom, hogy egyszerű, de ha építesz valamilyen rendszert az életekben sokkal könnyebb lesz. Tudom hogy működik, mert nekem úgy vannak gyerekeim, hogy nem is akartam, de a párom így is szeret és segít, pedig nem a sajátjai, nem köti hozzájuk rajtam kívül senki. Gondolom úgy kicsit könnyebb, ha a sajátjairól van szó.


Remélem segítettem :)

Vagy ha tudok még, esetleg kérdésed van, írj nyugodtan.

2012. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!