Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párom anyjával...

Mit csináljak a párom anyjával? Mivel lehetne hatni rá?

Figyelt kérdés

A párom viszonylag messze lakik. 120 km-re. Úgy terveztük, hogy lemegyek hozzá holnap, és 1 hétig együtt leszünk. Viszont a szülei csak 1 hete tudták meg, hogy együtt vagyunk, és nem fogadják el, azt mondta szó se lehet róla, hogy menjek. Szüleivel még nem találkoztam, és félek, hogy mi lenne ha lemennék hozzá, nem tudom, hogy megváltozik-e a véleményük ha ott leszek előttünk szemtől szembe. A szüleim nem engedik, hogy ő feljöjjön hozzám, mert még csak 2 hete vagyunk együtt, és nem bízik benne. Viszont annak meg nincs értelme, hogy kifizetek 5000 ft-ot, és aznap már haza is megyek, csak pénz kidobás lenne. Mivel lehetne meggyőzni, hogy had legyünk együtt, illetve szerintetek mit csinálnának, ha ott lennék már előttük szemtől szembe, és ott akarnék maradni? A szülei elég önzőek, egyáltalán nem lehet velük beszélni, mert csak ordítás a válasz mindenre.


18/L párom 19/L


2012. jún. 14. 18:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Az ő szülei pont annyira ismernek téged mint a te szüleid őt. (A barát anyja nem számít, TÉGED nem ismernek)Egyáltalán nem. Azt elfogadod, hogy hozzátok nem jöhet, de te - így kezdetnek - 1 hétre odaköltöznél. Nem gondolod, hogy ez kicsit sok?
2012. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 zokniszörny ***** válasza:
100%

Én megértem őket. Ez nem önzőség, csak egyszerűen nem tudják elfogadni, hogy a lányuk leszbikus. Én sem szívesen gondolnék arra, hogy a lányom a házamban enyeleg egy másik nővel. Amúgy sem tartom túl szerencsésnek, hogy két hét kapcsolat után egy teljes hetet együtt akartok tölteni. Mindennek megvan az ideje. Először randik, aztán hétvégék együtt töltése, majd jöhetnek a heti együttlevések.


Egyébként ha szeretnél együtt maradni ezzel a lánnyal, akkor jobban teszed, ha nem állítasz be egy hétre való ruhával, hogy hello, jöttem lakni, mert a szülei ki is rakhatnak a házukból, ha akarnak, és én se örvendenék kifejezetten, ha a tiltásom ellenére pofátlanul megjelennél.

2012. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
kivágnálak, mint macskát.....sza....rni.....már bocsáss meg, 2 hete jártok, és már mennél oda 1 hétre? először ŐK HÍVNAK HA AKARNAK, egy ebédre, nem te mész 1 hétre.....nevetséges, 23 éves vagyok, de ez gáz
2012. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 zokniszörny ***** válasza:
100%
Amúgy meg igen, én is csak lesek ki a fejemből, mit meg nem engednél magadnak, pedig csak 21 éves vagyok. :D
2012. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, hogy 1 teljes hétre nem látnának szívesen, viszont azt már kevésbé, hogy egyáltalán elzárkóznak az elől, hogy megismerjenek. Én mondtam, hogy az első éjszakát akkor szállodában töltöm, lesz 2 napjuk rá, hogy megismerjenek, de annyi pénzem nekem sincs, hogy több éjszakát töltsek szállodában. Én nem dolgozom, a szüleim meg nem azért dolgoznak, hogy csak úgy kiruccanjak 10ezer ft-ér 1-2 napra. Anyukám is azt mondta, hogy csak akkor van értelme lemennem, ha pár napra megyek és nem csak 1-re. Mivel holnap késői busszal mennék, olyan este 6-7-re érnék le, és utána meg másnap jönnék is haza, ezért nem igazán éri meg 10ezer ft-ot kidobni. Oké együtt leszünk egy kicsit, de ennek hosszabb távon így értelme nem sok van, nincs nekem minden hónapban 10ezer ft-om, hogy 1-2 napra lemenjek hozzá, mert a szülei nem tudják elfogadni, hogy a lányuk ilyen, és ilyen is marad.
2012. jún. 14. 18:53
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

még mindíg nem értem akkor miért nem jön ő hozzád? fizetsz neki 1 éjszaka hotelt, akkor megismerheti a szüleidet és utána odacuccol a hát hátralevő részére.

Pont ahogy te akarod nála. Na? ez nem megoldás?

2012. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő teljesen elvan zárkózva attól, hogy bármit is fizessek neki, mert hogy ő "férfi a kapcsolatunkban" és, hogy teljesen kínosan érezném magát, és megalázva. ezért nem jó megoldás =// Meg a pesti szállodák árai. Jóval meghaladja azt a pénzt, amit vidéken kifizetsz egy kis vendégházban.
2012. jún. 14. 19:01
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Drágaságom! Itt most az a lényeg, hogy NE TE SZABD A FELTÉTELEKET! Igenis kell áldozni az elején pénzt, egy kapcsolatban. Igenis, ha ŐK meghívnak 1 ebédre akkor elmész és ennyi. Ha annyira 1 hetet vele akarsz tölteni menjetek el SÁTOROZNI. ennyi de ne te mond már meg a frankót. ne haragudj.....de most totál le vagyok döbbenve. 2 hete jártok (tök mindegy milyen barátnőd hogyan kinek a kije ismeri) és máris mennél 1 hétre. Uram atyám, szted ez hogy eshet a szüleinek! GONDOLKOZZ MÁR! menjetek sátorozni. Amugy ha diák vagy nem kerül annyiba az utazásod!Bocsika, 120 kmre 1500 ft oda és 1500 ft vissza a jegy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
jó te hol laksz és ő hol lakik?
2012. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 zokniszörny ***** válasza:
100%

Pedig, már bocsi, nem mindenkinek kell elfogadnia a homoszexuálisokat, főleg nem a saját házában. Nyilván idősebb, konzervatívabb emberekről van szó. Nem mindenkinek fér bele minden az értékrendjébe.

Amúgy meg kicsit vidulok itt magamban, mert elég nagy éretlenségről tettetek tanúbizonyságot. :D Hamarabb is végiggondolhattátok volna, hogy mit csináltok ezzel a 120 kilométer távolsággal. Másfelől, gondolom az egy hete mondta meg, hogy jártok, azt jelenti, hogy egy hete közölte, hogy leszbikus. És akkor egy hétre rá meg még ide is jön a "párja"?! Meg még a nagy lóf....t. Mondom mindezt úgy, hogy én magam egyáltalán nem kifogásolom a homoszexuális kapcsolatokat.

2012. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!