Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít ahogy anyu köhög de...

Idegesít ahogy anyu köhög de piszkosul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mióta élek cigizik,de a tüdejével semmi baj.10Percenként köhög úgy 3 percig negyed óránként ismételve,úgy hogy közbe a cigi a kezébe van.Mostmár tényleg az idegeimre megy.Mert ha baj lenne a tüdejével azt megérteném.De így...Leszokni nem fog mert 30 éve már cigizik napi másfél 2 dobozt szív.Ugye én is passzív dohányos vagyok de ez mellékes(szerinte)Ti mit tennétek a helyembe?
2012. jún. 14. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%

Én igazából azt sem értem, hogy a dohányzókat minek szüntették be. Elvileg a "nemdohányzók törvénye" miatt. Na de kérem, a dohányzó az a dohányzásra kijelölt hely, aki nem dohányzik az miért megy oda? Ha valaki nem akarja szívni a cigi füstöt, akkor ne menjen olyan helyre, ami direkt a dohányzóknak van fenntartva.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, egy egészséges ember nem köhög folyamatosan 10 percenként 3 percig... Ez a cigi miatt van, és ezt vagy megszokod, vagy pedig ráveszed, hogy tegye le a cigit. Más megoldás erre nincs.

2012. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a mentolos rágó szokott segíteni, ha száraz köhögésem van (nem dohányzom). Édesanyám is ehez a trükkhöz folyamodott, míg szívta.
2012. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Költözz el. A saját lakásában hadd köhögjön már nyugodtan!!
2012. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

idegesit hogy anyad kohog??

szep mondhatom!!-nem az zavar hogy beteg,hanem hogy kohog!!

de persze ha annyira zavar,adjal neki joeros hashajtot!!

attol is kohogni fog ugyanugy,------csak majd nem meri tenni!!

2013. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!