Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mit csináljak, ha...

Segítség! Mit csináljak, ha anyám pasija állandóan csesztet, és szítja a vitát anyám és köztem? Meg utál is. De nagyon idegesít, és van amikor még itthonról is el kell mennem, mert annyira kiborít, és időközben én is megutáltam.

Figyelt kérdés
arról meg nem beszélve, hogy ordibál is.

2012. máj. 16. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd levegőnek.Ha szól ne figyelj,vitatkozni ne állj le mert felesleges.Sz@rd le.


Ilyenkor az van hogy "f@sznak sincs türelme más hülye gyerekét nevelni"

2012. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad! az hiszi hogy ő a főnök nálatok? egyáltalán hogy veszi a bátorságot hogy veled ordibáljon? én a helyedbe úgy leordítanám a fejét hogy csak na. mondd meg ha valami nem tetszik. és javaslom hogy anyudnak is mondd meg hogy a pasija az idegeidre megy. és amit az első ír h nem az ő dolga nevelni más hülye gyerekét az igaz nem is neki kell nevelnie hanem anyudnak. a pasija meg ne szóljon bele. ne haragudj hogy ilyen hangnemben írtam de dettó ugyanez a helyzet nálunk is csak én már megcsináltam a balhét amit nem is bánok mert legalább jobbra fordult az egész. :) remélem segítettem.
2012. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!