Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek ha az egyik...

Megsértődnétek ha az egyik rokonotok megmondaná hogy nem érezte jól magát az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Tettem fel anno kérdést hogy az egyik koszorúslányomnak nem lesz párja. Tényleg nem is lett, 1000 más dolgom volt, így duzzogva vonult egyedül. Pár napja kikelt magából hogy megalázó volt neki a helyzet (mert ugye minden lánynak volt kísérője csak neki nem) és hogy ennyire rosszul még semmi sem esett neki. Nekem nagyon rosszul esett hogy ennyire nekem esett... Jogos volt?
2012. jún. 12. 21:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ne haragudj, de kicsit mindenképp a te hibád is a dolog. A kérdésedből egyértelmű, hogy előre tudtad, hogy ez lesz a helyzet, sőt, érezted is, hogy valahol kínos - hiszen különben nyilván nem tettél volna fel itt kérdést.

Minden válaszoló megmondta, hogy ezt így ne csináljátok, mert kínos lesz a lánynak.

Azt utólag nem mondhatod, hogy téged ez az egész váratlanul ért. Oké, lehet, hogy nem a te dolgod volt a párok összeállítása (ez nem derül ki), érthetően mással voltál elfoglalva, stb... Ezer indokod van, ami miatt nem lehet azt mondani, hogy te direkt kiszúrtál volna bárkivel is.

Ugyanakkor pont ugyanennyire érthető, hogy a barátnődnek ez rosszul esett, és ha te ezen most megsértődsz, akkor kifejezetten rosszul, gyerekesen kezeled a helyzetet.

El kell mondanod neki az igazat: hogy ezzel nem tudtál foglalkozni sok minden más mellett, hogy reméled, hogy megérti, és ennek ellenére azért jól is érezte magát.

2012. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%

Na most itt alapvető dolgokat nem tudni (nem olvastam az előző kérdésed).

Kinek kellett volna gondoskodnia a párról? Neked, mint menyasszonynak vagy a koszorúslányokra volt bízva? Mondjuk akárhogy is volt, neked azért kellett volna intézkedned, hogy ilyen ne legyen, hogy minden koszorúslány párban megy, neki viszont nincs, mert ez rosszul is mutat és ciki is.

Szóval én valószínűleg nem sértődtem volna meg, mert én úgy éreztem volna, hogy ez ellen kellene tennem, mert eleve rosszul mutat az esküvőn, hogy egynek nincs párja.

Én elhiszem, hogy nem érezte így jól magát a koszorúslány.

2012. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%
Hihetetlenek a válaszok! Csak ámulok és bámulok! Tényleg ekkora probléma, hogy egyedül kellett vonulnia?! Őszintén kívánom a lánynak, hogy ennél nagyobb problémája soha ne legyen!
2012. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Utolsó, te szívesen vonulnál csupa párok mögött egyedül?

Ha igen, akkor hajrá...

Én speciel rosszul érezném magam.

2012. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7%

#24: Én voltam a 16-os is. Nem állítottam, hogy szívesen, de ha már így alakult, biztos nem sértődnék meg és puffognék ezen még később is. Nem tudom mi lehet ezen megalázó, de tényleg nagyon nyugodt és gondtalan élete lehet annak, aki azt mondja erre az apróságra, hogy "ennyire rosszul még semmi sem esett neki".

Tényleg kívánom neki, hogy ennél nagyobb problémája soha ne legyen!

Sajnálom, de egyszerűen el vagyok képedve a válaszoktól, nagyon érdekesek a reakciók!

2012. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
85%

Persze, az is nyilván túlzás, hogy ennyire rosszul még soha semmi nem esett neki.

Azért írtam többször is, hogy ezt felnőttként kéne megbeszélniük.

De, ha a Kérdező erre meg megsértődne, na, hát az lenne csak az igazán gyerekes: két sértődött kislány vitája.

Szerintem meg lehet ezt rendesen is beszélni. Én csak azt mondom, hogy azt a lányt is valahol megértem.

2012. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
15%

Persze, azt én is megértem, hogy rosszul esett neki. De teljesen feleslegesnek tartom a sértődést mindkét oldalról.

Ilyenkor jól jön egy adag leszarom tabletta. :)

2012. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!