Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek ha az egyik...

Megsértődnétek ha az egyik rokonotok megmondaná hogy nem érezte jól magát az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Tettem fel anno kérdést hogy az egyik koszorúslányomnak nem lesz párja. Tényleg nem is lett, 1000 más dolgom volt, így duzzogva vonult egyedül. Pár napja kikelt magából hogy megalázó volt neki a helyzet (mert ugye minden lánynak volt kísérője csak neki nem) és hogy ennyire rosszul még semmi sem esett neki. Nekem nagyon rosszul esett hogy ennyire nekem esett... Jogos volt?
2012. jún. 12. 21:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Ebben a helyzetben ne te érezd magad megsértve. Tipikus menyasszörny voltál, neked jó legyen, a többieket meg lesz.rod... Jogosan érezte magát a barátnőd, kérj szépen bocsánatot tőle. Jó barátnőd, mert én el sem mentem volna az ő helyében.
2012. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Hát, most már mindegy, de ha az utolsó pillanatban szólt volna, beraktam volna mögém egyből, hogy ő igazgassa az uszályomat, és neki lett volna a legfontosabb szerepe a koszorúslányok közül, amihez pár se kell. Ha ennyire rosszul esett neki, kérj tőle bocsánatot, hogy ne haragudjon, sajnálod, de millió más dolgod volt, és ő se szólt elégszer, hogy ez így neki nem lesz jó. Aztán felejtsétek el, majd megbékél. Rajta kívül senki se fog emlékezni arra, hogy egyedül vonult. 24N
2012. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Volt alkalma magának párt keresni? Tudta, hogy mindenki másnak lesz párja?

Tényleg kínos lehetett neki, de nem mindegy, hogy mik voltak a körülmények. Olvastam anno a kérdésed, de már sajnos nem emlékszem a részletekre. Belinkelnéd?


Megsértődni semmiképp nem kell, tisztázni kell a dolgot!

2012. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, most látom, hogy itt van már a kérdés.
2012. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
43%

Hát öcsém, én leszek a kakukktojás. Elképzelem, hogy koszorúslány vagyok az esküvőn. Ha a menyasszony megígérte, hogy szerez nekem párt (már eleve ez fura, de hát tegyük fel), akkor meglepődnék, ha utolsó pillanatban közölné, hogy nem lesz. Emlékeztetném, hogy elfelejtette teljesíteni az ígéretét.

Ha nekem kellett volna párral megjelenni, pl. fiúval, de nem jött össze, az vacak érzés, de hát ez van, így jártam.

Ha a lányok állnak párban, és nekem nem jut pár... Ez esetben sem a sértődés sem a hűdeciki, vagy jajj de rossz nekem érzés nem merül fel bennem. Pár nélkül vonultam. Na bumm.

Szóval, én a kakukktojás, nem igazán éreztem volna magam hűderosszul és nem sértődtem volna meg, és nem esnék neki a menyasszonynak.

2012. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
21%
De ha mégis megsértődök, mert nem tudom kezelni a helyzetet, az nem a menyasszony dolga. Szerintem. #16
2012. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
47%

Én sem sértődtem volna meg. Szerintem már az is megtiszteltetés, hogy felkért koszorúslánynak. Hogy párban vagy egyedül vonulok, az már tök mindegy. Nem tudom, hogy szimplán így alakult vagy te nem találtál neki párt esetleg ő nem talált magának, de nem is fontos. Nem hinném, hogy rosszindulat vagy direkt kics.eszés van a dolog mögött.

Egyébként meg úgysem jegyzi meg senki az ilyen apróságokat az esküvőn (aki meg ilyenen lovagol, azzal nem kell foglalkozni). Mindenki magával vagy a párral van elfoglalva.

2012. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
8%
Ha direkt kicseszés lett volna, akkor meg pláne nem sértődnék meg! :)
2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%

Ne sértődj meg, ha Neked kellett volna a srácot intézni igaza van.

MOndjuk azt sem értem, hogy miért nem lehetett volna az utolsó koszorúslányt vezető fiú másik oldalára állítani. Így nem ment volna egyedül.

2012. jún. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!