Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődnétek ha az egyik...

Megsértődnétek ha az egyik rokonotok megmondaná hogy nem érezte jól magát az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Tettem fel anno kérdést hogy az egyik koszorúslányomnak nem lesz párja. Tényleg nem is lett, 1000 más dolgom volt, így duzzogva vonult egyedül. Pár napja kikelt magából hogy megalázó volt neki a helyzet (mert ugye minden lánynak volt kísérője csak neki nem) és hogy ennyire rosszul még semmi sem esett neki. Nekem nagyon rosszul esett hogy ennyire nekem esett... Jogos volt?
2012. jún. 12. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Nem te tehetsz róla, hogy csúnya a lány.
2012. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem sértődnék meg, az ő érzései, miért kellene ezen megsértődni?!

Nem értek az esküvőkhöz, de neked kellett volna párt adni mellé?

2012. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Te kérted fel koszorúsnak? Szóltál neki időben, hogy egyedül lesz? Lehet, hogy tudott volna magának szerezni valakit, vagy el sem vállalta volna. Igaz, hogy nem róla szólt az esküvő, de egyedül lenni ott, ahol mindenki párosan vonul.. Én sem éreztem volna magam jól.
2012. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Én is nagyon rosszul éreztem volna magam. Sőt szerintem én oda se álltam volna mögéd egyedül szerencsétlenkedni, ha nem az én hibámból nem lett volna senki mellettem.

Hibáztál, ha nem szóltál hogy egyedül lesz! Tehát ne sértődj meg, kérj bocsánatot. Nagyon kellemetlen lehetett neki.

Ha nem rajtad múlott, akkor se sértődj meg. Neki tényleg rosszul esett, és szóvá tette.

2012. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te dolgod lett volna párt keresni neki, akkor bizony elég megalázó helyzetbe hoztad azzal, hogy egyedül kellett lennie, míg a többi csajnak volt kísérője.

Amennyiben viszont neki kellett volna találni valakit és ő nem tudott, nem venném magamra.

2012. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen jogosan érezte megalázva magát. Remélem bocsánatot kértél tőle.

Szégyellheted magad, hogy így egyedül hagytad azok után, hogy többen is javasoltuk, hogy hogyan ne vonuljon egyedül.

Ő közvetlen mögöttettek, a többiek párban, vagy két lány elöl, három hátul.

Vagy ha mindenáron a pasijaikkal való vonulást akartad, akkor szólhattál volna neki, hogy inkább ne legyen koszorúslány.

Komolyan, minek tetted fel kérdést, ha utána nem alkalmaztad a tanácsokat? Kezdem azt érezni, hogy te valamiért szándékosan meg akartad alázni azt a lányt. Én elsüllyednék a helyedben.

2012. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

Kamu kérdés.


Ennyire tapintatlan emberek nem léteznek.

2012. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos léteznek...

Vagy öten írtuk neki, hogy mit csináljon ebben a helyzetben. Aki ennyire leszarja a másik embert, az nem való emberek közé, társaságba. Annak a két tanús esküvő való.

2012. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, valaki elkalauzolna ahhoz a kérdéshez. Nagyon kezd érdekelni.
2012. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%

Valaki tudná linkelni az említett kérdést?

Kíváncsiságból elolvasnám azt is.

2012. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!