Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek így együtt a...

Hogyan éljek így együtt a párommal?

Figyelt kérdés
23 éves menyasszony vagyok, a kapcsolatom három éves, nagyon szeretem a barátomat, szerelmesek vagyunk egymásba, vele képzelem el az életemet, boldogok vagyunk, sokat tervezünk, most éppen az összeköltözést, de van egy elég nagy probléma közöttünk. Én nem bírok elviselni mellette három napnál többet, viszont nem csak vele terhes a huzamosabb ideig egymás mellett élés, mindenki mással is, így volt ez a korábbi kapcsolataimban és a családommal is. Maximum három nap az amit veszekedés, ordítás nélkül kibírok, mert a negyedik napra bárhogy fogom vissza magam, bárhogy próbálom a feszültségemet kontrollálni egyszerűen megőrjít a másik ember, ahogy csámcsog, ahogy köhög, ahogy zajong, csapkod, nyugalomra és egyedüllétre vágyom, de ez egy házasságban nem megoldható, nem mehetek el minden héten két napra, hogy aztán újra boldogok lehessünk együtt. Magamnak való vagyok, de nem akarok életem végéig egyedül élni. A párommal az összeköltözést tervezzük, de nem tudom, hogy fogom kibírni. Mi csináljak, mit kéne tennem?
2012. jún. 10. 19:21
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Mamlasz ez a gyerek hozzád.
2012. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!