Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljek így együtt a...

Hogyan éljek így együtt a párommal?

Figyelt kérdés
23 éves menyasszony vagyok, a kapcsolatom három éves, nagyon szeretem a barátomat, szerelmesek vagyunk egymásba, vele képzelem el az életemet, boldogok vagyunk, sokat tervezünk, most éppen az összeköltözést, de van egy elég nagy probléma közöttünk. Én nem bírok elviselni mellette három napnál többet, viszont nem csak vele terhes a huzamosabb ideig egymás mellett élés, mindenki mással is, így volt ez a korábbi kapcsolataimban és a családommal is. Maximum három nap az amit veszekedés, ordítás nélkül kibírok, mert a negyedik napra bárhogy fogom vissza magam, bárhogy próbálom a feszültségemet kontrollálni egyszerűen megőrjít a másik ember, ahogy csámcsog, ahogy köhög, ahogy zajong, csapkod, nyugalomra és egyedüllétre vágyom, de ez egy házasságban nem megoldható, nem mehetek el minden héten két napra, hogy aztán újra boldogok lehessünk együtt. Magamnak való vagyok, de nem akarok életem végéig egyedül élni. A párommal az összeköltözést tervezzük, de nem tudom, hogy fogom kibírni. Mi csináljak, mit kéne tennem?
2012. jún. 10. 19:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Abban is van valamit, amit a 8-as ír.
2012. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

" Ő minden percét veled töltené, te menekülsz. "


De nem azért menekülök, mert minden percét velem töltené, a saját hibám és természetem miatt.

2012. jún. 10. 19:34
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de teljesen más az igényetek. Neked nagy privátszféra kell, neki semmi. Te távolságot akarsz tartani, ő rádcsimpaszkodik.....
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy nem miatta menekülsz, hanem azért, mert 3 napnál tovább nem tudod elviselni a senki jelenlétét. De ez a helyzeten nem változtat.
2012. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

" Biztos ő az igazi? "


Úgy gondolom s érzem, hogy igen. Pontosan az ilyen kérdések miatt írtam, hogy nem Ő az egyetlen, akinél így érzek. Anyukám mellé sem tudok pár nap után nyugodtan leülni az asztalhoz, mert hallom ahogy csámcsog és megőrülök, a viccei idegesítőek, ha beszél az zavaró, pedig nagyon szeretem, aztán távol vagyunk egymástól pár napig és mikor újra látom, az ebédnél Ő eszik a leghalkabban s a nevetése neki cseng a legszebben..

2012. jún. 10. 19:40
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

Az együttélés az nem olyan, h összeköltöztök és utána minden gyönörűen megy. 4 nap után feladni és nem próbálkozni, csak az ember gyermeki türelmetlenségét mutatja és azt, h semmiképp nem tolerálod a másikat. Ha ezt 23 évesen nem tanulod meg, akkor 33 évesen nagyon nehéz lesz.

Én már évek óta együtt élek a párommal és a mai napig van olyan, h a fogamat össze kell szorítanom és 10-ig (vagy 100-ig) kell számolnom, h ne harapjam le a fejét. Ettől függetlenül nem egy idegesítő ember, csak vannak olyan napok, mikor az ember könnyebben irritálható.

Ráadásul egy kapcsolatban nem kell minden percet együtt tölteni, így mindig van egy kis idő külön is, egyedül is, amikor az ember kieresztheti a fáradt gőzt.

2012. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

" 4 nap után feladni és nem próbálkozni. "


Rengeteget próbálkoztam s próbálkozom, így jutottam el a negyedik napig..

2012. jún. 10. 19:50
 18/41 anonim ***** válasza:
17%

hozzád szerintem egy jóval dominánsabb pasi illene, aki mellett ezt szabályosan nem mernéd magadnak megengedni, le is szoknál róla, meg is változnál.

de h ehhez a sráchoz ragaszkodsz ilyen maradsz mindig is, tehát erre kell berendezkedned. a külön szobás, néha külön alvós témára. amit egy ilyen ragaszkodós jellemű srác úgy is meg fog szokni, mert nem tud ellene tenni. tehát te vagy a domináns fél, alkalmazkodni ő fog. te meg ilyen maradsz és azt sem fogod megtudni milyen a valódi kapcsolat, igazi házasság. de ő se. de ez nem is lesz baj, mert így is boldogok lesztek.

Néha a buták boldogabbak.

2012. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Somának is volt leánylakása. Az exférjem kivett egy szobát a barátnője melletti házban, s oda visszavonult, magányra.

A barátnőm férje kivett egy szállodai szobát, amikor visszajött a hosszű külföldi munkáról(a hegy tetején élt hat hónapig) - hogy össze ne vesszenek. A nagynéném úgy élt: két hónap a férjével Bcsabán, két hónap a férfinél Kalocsán, aztán ketten ketté. Majd megint együtt.

Talán saját szobád lehet, ahova visszavonulsz.

Kamionoshoz kéne menned. Biztos van a barátodnak hobbija, csak elmegy néha..

De nem muszáj eg ylakásban laknotok. Lehet két lakás. Amúgy ez fejleszthető. Járj önismereti körbe!

2012. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Azért az sem egészen normális, hogy így tapad rád! Neki is változnia kellene!
2012. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!