Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az édeasápotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 30 éves nő vagyok és a 60 éves apám még mindig nem száll le rólam. Ilyenekkel jön, hogy " gyerekkerodban mindent elmondtál, most meg azt se tudom, hol laksz..." Szerintem nem velem van a baj, hogy felnőtt emberként nem mondok el mindent az apámnak... vagy mégis?

#családi kapcsolat #viszony az apával
2012. jún. 10. 19:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az én apukám öt éve meghalt rákban,amíg nem volt beteg,addig a munkahelyéről minden nap korán reggel felhívott telefonon,nem volt nap,hogy ez elmaradt volna,amikor elhatalmasodott a betegsége,akkor elmaradtak a hívások.Én már akkor tudtam,hogy vége,vége tért életem egyik leggyönyörűbb korszaka.Felnőttem,az élet hozta így.Hidjétek el,hogy borzasztóan hiányzik!Sajnálom kérdező,hogy ti ilyen kapcsolatban vagytok és természetesen te érzed,hogy miként kell viszonyulnod édesapádhoz,a szeretet szívből jön és ha nincs meg,arról nem csak te tehetsz.Bocs,hogy leírtam,de jól esett a saját érzéseimről beszélni!
2012. jún. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én apám alkoholista. Minden nap ivott és iszik mai napig. Gyerekként mindig kerültük, mert féltünk tőle. Sose beszélgettünk semmiről, mert egy részeg emberrel nem lehet. Nem tudja, hol lakom, mert nem érdekli. Soha nem jött még el hozzám, pedig többször is meghívtam őket (a szüleimet), nem tudtak mit mondani, hogy eljönnek-e az esküvőmre, így inkább nem adtam meghívót. Havonta meglátogatom, de nem tudunk miről beszélni. Ő olyan, ha belekezdek valamibe, úgyis közbevág. Tönkretette a gyerekkorunkat, így nincsenek szép emlékeink abból az időszakból.
2012. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! 34 évesvagyok, nincs benne nyakig az életemben, tiszteletben tartja, hogy felnőtt ember vagyok, mindenről tud, ami fontos és mindig mindenben számíthatunk egymásra. Egyfajta apja-lánya baráti kapcsolat, nagyon szeretem.
2012. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent elmondani...

Amúgy nekem most sokkal jobb a viszonyom apuval, mint lázadó tinikoromban. Akkor szinte nem is beszéltünk egymással.

Most mindenben számíthatunk egymásra és tudunk már beszélgetni is.

Az unokáit pedig imádja.


37 éves 3 gyerekes nő

2012. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy azért a többségnek jó a viszonya az apukájával! Az enyém nem törődött velem, amíg gyerek voltam. Külföldön volt, amíg anyukám fel nem akasztotta magát miatta. Rá maradt minden, de nem tudott vele mit kezdeni, ezért a gyerekére és próbál minden felelősséggel járó munkát hárítani. Miatta mentem külföldre, hogy békén hagyjon... viszont a távollétemben elkezdte az aláírásomat hamisítgatni. :C Így talán érthető, hogy nekünk nincs jó viszonyunk.
2012. jún. 11. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!