Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az édeasápotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 30 éves nő vagyok és a 60 éves apám még mindig nem száll le rólam. Ilyenekkel jön, hogy " gyerekkerodban mindent elmondtál, most meg azt se tudom, hol laksz..." Szerintem nem velem van a baj, hogy felnőtt emberként nem mondok el mindent az apámnak... vagy mégis?

#családi kapcsolat #viszony az apával
2012. jún. 10. 19:04
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Alkesz faterom volt,17 éve nem láttam.

Igaz,annyira elitta magát,hogy rólam nem is tud,csak a bátyámról.

2012. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A miénk jó :) Szeretem az apukámat :)
2012. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
alkoholista, megakarta ütni anyukámat csak közéjük álltam így én kaptam...
2012. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is alkesz és ez a legnagyobb szívás.Én úgy vagyok vele,hogyha a gyerekkoromat tönkretette,akkor legalább most hagyjon békén.De persze kit érdekel az,hogy mit érzek?

Kérdező,én a helyedben lehet,jobban titkolnám,hogy hol lakok és én látogatnám meg,1 órát hetente még ki lehet bírni vele.

2012. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Néha elég sokat piszkál a tanulmányaimmal (valamennyire meg is értem, csak rossz, hogy KÉPTELEN felfogni ezt az új rendszert, pedig már többféleképpen is elmagyaráztam neki)

Ezt kivéve jó a kapcsolatunk szerintem, 1-2 naponta telefonon beszélünk, ha nagy ritkán hazamegyek, akkor érdekes, de csak addig beszélünk, amég kutyátsétáltatunk, az a közös programunk, nagyon örülök neki, hogy amég suliban vagyok, szó nélkül gondozza a kutyámat (természetesen meg is köszönöm).

Egyébként meg szegény nem jut szóhoz otthon a 4 nő mellett.

2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én 32éves vagyok,és az apám is 60éves lenne ha 8évvel ezelőtt nem halt volna meg.:(

Kőkemény alkoholista volt,és tönkretette a gyerekkoromat,de mégis sokszor rettenetesen hiányzik!

2012. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kéthetente találkozunk és hetente beszélünk telefonon. Jó a viszonyunk.
2012. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, apukám 55. Nagyon jó a viszonyunk. Mindenről tudunk beszélgetni. Ritkán megyek haza, de olyankor mindig megvitatjuk az élet nagy kérdéseit. Am telefonálni nem szoktunk egymással, valahogy az nem megy. :)


DE! Az eseted ugyanolyan, mint anyumé. Tudja az apja, h hol lakunk, de messze vagyunk tőle (2 km), h taxival eljőjjön idáig. A mostoha gyerekei 100 km-re laknak, de őket kéthetente látogatja (busszal utazik). Már harmadik éve, hogy elfelejtette anyu szülinapját,a névnapról ne is beszéljünk. A mostoha unokái ajándékaira úgy 50 eurót költ, mig a saját unokáiéra jó,ha 1500 ft (és ez minden évben igy van karácsonykor, szülinapkor-feltéve,ha nem felejti el a vér szerinti unokák szülinapját) Nagyon megromlott a kapcsolatunk vele. Anya már csak akkor megy el hozzá, ha nagyon muszáj, ha valami ünnep van. Látszik rajta,h fáj neki,hogy az apja ennyire elhanyagolja.

2012. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%
nekem minden este megsimogatja a nunusomat, mondhatni eleg kozvetlen :D
2012. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én külföldön élek, de hetente legalább egyszer beszélünk, chatelünk. én mindent elmondok az apukámnak, pedig 30 éves vagyok. szerelmi tanácsadásban is nagyon ott van, hiszen férfi.
2012. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!