Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok a sógórnő...

Milyen a viszonyotok a sógórnőtökkel?

Figyelt kérdés

A testvéred felesége, vagy a férjed testvére?

Milyen messze laktok egymástól?

Milyen gyakran találkoztok?

Hány évesek vagytok?

Mióta vagytok sógornők?

Előtte ismerted-e, esetleg barátnők voltatok-e.


2011. febr. 28. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem öcsém menyasszonya, de nem mondhatom hogy rózsás. Amúgy én is férfi vagyok, de nemértem,azokat a nőket akik szerint elég csak szeretni az urukat és az anyósnak jópofizni a többi családtag meg akár fel is fordulhat. Az enyém olyan közönyös mint egy darab fa másokkal szembe. Ez eléggé zavaró főleg, hogy egy albérletben is vagyunk.
2011. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon jó nekem a kapcsoltom vele, de csak azért mert ha valami nem tetszik akkor nyíltan elmondjuk, hogy mi a baj és kész. nem volt ebből soha probléma,nincs is aminn összevesszünk valójában, egymás családi életébe nem szólunk bele, egymásnak ha kell panaszkodunk, meg tanácsot adunk.

1. Barátom testvére.

2. 1 lépésnyire lakunk egymástól. (Panel)

3. 5 percenként találkozunk, ha éppen úgy jön össze, vagyis nagyon gyakran.

4. Én 25, ő 24.

5. Hivatalosan nem vagyunk még sógornők, de 8,5 éve vagyok a testvérével, vagyis azóta "sógornők" is.

6. Előtte nem ismertem.

2011. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A férjem testvére.

Egy városban, de másik kerületben lakunk.

Egy évben 6-7x.

Én 35, ő 42.

2005 óta.

Nem ismertem előtte, nem voltunk barátnők.

A viszonyunk udvarias ha találkozunk, de nincs mély kapcsolat. Soha nem leszünk barátok.

2011. febr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Férjem testvére.

2. Fővárosban, jópár kerületnyire egymástól.

3. Családi összejöveteleken, évente 3-4 alkalommal.

4. Ő 40, én 28.

5. Értelemszerűen, mióta a férjemet ismerem, 4 éve.

6. Nem ismertem.


Eléggé eltérő személyiségünk van, de a viszonyunk semleges. Amikor találkozunk, elbeszélgetünk, ha valamelyikünk segítséget kér, akkor igyekszünk segíteni egymásnak.

De ha nincs alkalom, nem igazán beszélgetünk. Férjemnek se közeli a viszonya vele, szintén amiatt, hogy teljesen más személyiségük van, így kevés a közös téma.

2011. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó viszonyt ápolunk, nem vagyunk barátnők, de fenntartunk egy egészséges sógornői viszonyt. Túl messze lakik ahhoz, hogy ennél jobb/rosszabb legyen.


1. A férjem testvére

2. Más országban, sőt, más kontinensen lakik.

3. Évente 2-3x

4. én 34, ő 35

5. 6 éve vagyunk hivatalosan sógornők: akkor házasodtunk össze a férjemmel, de 11 éve vagyunk egy pár.

6. Nem ismertem előtte.

2011. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő is van.Az egyik a bátyám felesége.Ők Pesten laknak, mi meg Debrecentől nem messze egy kisvárosban. Ritkán találkozunk sajnos. A kislányuk most múlt egy éves, nekünk meg van egy két és fél éves kisfiunk s most vagyok 26 hetes az öccsikével.A gyerekek miatt is nehézkes az utazás, két három havonta találkozunk.Én 29 vagyok ő 39 s két éve vette el őt a tesóm.Előtte nem ismertem, mert ők pesten ismerkedtek meg. Jó a kapcsolatunk, bár rossz, hogy ilyen ritkán találkozunk.

A másik sógornőm a férjem nővére ő 37 éves. Ők itt laknak tőlünk 20 km-re. Velük sem találkozunk sokat, dolgoznak általában hétvégén is s fiaik is nagyok már 13 és 10 évesek. Hétvégente edzésük van, tanulnak.Velük is kb. havonta egyszer kétszer. Őt akkor ismertem meg, mikor a férjemmel összejöttünk, most voltunk 6 éves házasok.Vele sem rossz a kapcsolatom, csak szintén amiatt nem tud elmélyülni, hogy ritkán látjuk egymást.

2011. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól kijövünk egymással, jó barátnők vagyunk. Sokszor említi, hogy olyan, mintha lenne egy nővére is.

1. A barátom húga, két évvel fiatalabb nálam. Még hivatalosan nem a sógornőm.

2. Pár utcányira. Ő a szüleivel él, én a barátommal.

3. Mindennap, van, hogy egy nap többször is.

4. Én 21, ő most lesz 20.

5. Lassan 4 éves lesz a kapcsolatom a testvérével, tehát azóta.

6. Látásból ismertem, de nem voltunk barátok előtte.

21/N

2011. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Én nem bírom elviselni a sógornőmet. Tipikus buta falusi fruska, állandóan beszél, ráadásul hülyeségeket, az egész élete a pletykálkodásból áll. Folyton panaszkodik, hogy neki van a világon a legnehezebb élete, közben meg jobban él mint mi fogunk valaha is. A pasijának a szülei tettek a segge alá házat meg autót, nem kellett megdolgoznia érte, sógornőm meg jól betette oda a hátsóját. Mindig mutogatja nekünk hogy most mit vettek meg mennyiért, dicsekedik. Most született neki gyereke is, és nagyon ki van nyúlva magától, hogy ő milyen csinos a gyerek után is, bezzeg én nem vagyok egy modell alkat. Mindenbe beleszól, stb. Még sorolhatnám...


1. A férjem testvére

2. Durván 20 km

3. Havonta egyszer, de még ez is sok

4. Én 22, ő 24.

5. 4 és fél éve.

6. Nem ismertem.

2011. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bátyám élettársa.

Szomszédban laknak.

Heti 3-4 szer találkozunk.

Már 10 éve.

Nem ismertem.

Nagyon jó a viszony,persze vannak dolgok amiben nem értünk egyet,de azt őszintén nyíltan megbeszéljük!TAnácsokat ad nekem énis neki,meghallgatjuk egymás baját,jó mert nincs lány testvérem és ő olyan nekem mintha lány testvérem lenne.Csinálunk csajos dolgokat,együtt fogyózunk és együtt vásárolunk!Volt időszak amikor nem beszéltünk de úgy gondolom felesleges köpködni egymásra meg kell beszélni a bajokat őszintén és van amit le kell nyelni és elfelejteni.Ja,és ő a fodrászom is egyben.

2011. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem hivatalosan a sógornőm, mert a párom testvérének a párja (egyikünk sincs megesküdve, esélyes, hogy nem is fogunk).

Néhány kerülettel arrébb laknak.

Változó, milyen gyakran találkozunk, családi összejöveteleken szoktunk, meg ha összeülünk pókerezni, valamint néha szervezünk négyesben programot.

Én 22, ő 27.

4 éve vagyunk "sógornők"

Előtte nem ismertem.

Jó, de nem közeli viszonyban vagyunk. Segítünk egymásnak, ha kell (pl. a lakás felújításában, vagy mivel nekik van autójuk, nekünk nincs, kb. az összes bútorunkat ők szállították), meg elvagyunk a közös programokon, de arra pl. nincs igényünk, hogy külön kettesben is találkozzunk. Tulajdonképpen nem rossz így, de néha azért belegondolok, hogy milyen lenne egy közelebbi viszony. Például ahogy apukám van a nagybátyámmal, ők szinte napi szinten találkoznak, együtt mennek sörözni, stb.


Ezen kívül van egy sógorom, ő a testvérem párja, 24 éves. Együtt lakunk velük, szóval vele elég gyakran találkozom :) Sokkal közelebbi viszonyban vagyunk, vele pl. csinálunk közös dolgokat kettesben. Pedig őt se ismertem előtte :)

2011. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!