Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok a sógórnő...

Milyen a viszonyotok a sógórnőtökkel?

Figyelt kérdés

A testvéred felesége, vagy a férjed testvére?

Milyen messze laktok egymástól?

Milyen gyakran találkoztok?

Hány évesek vagytok?

Mióta vagytok sógornők?

Előtte ismerted-e, esetleg barátnők voltatok-e.


2011. febr. 28. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Még nem sógórnőm, de szerintem nemsoká az lehet! Mi szeretjük egymást, olyan mintha a barátnőm lenne...:)Neki mindent elmondok, kikérem a tanácsát stb.

Úgy gondolom ez a jó viszony így is marad, semmi feszültség nem volt még közöttünk!

1. testvérem párja

2. másfél órára élünk egymástól

3. régebben minden héten találkoztunk, most kicsit talán ritkább

4. én 20 éves vagyok, ő 22

5. 2006 óta vannak együtt

6. nem ismertem előtte

2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek van két húga. Az egyikkel semmi bajom kedves normális fiatal nő. A másik viszont hát szóval 21 éves lesz és nyávog ha két poharat el kell mosni.
2011. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy látom, a legtöbb helyen normális a helyzet.

Csak elég sok kérdést/választ olvasok itt a gyakorin, ahol egy kanál vízben megfojtanák egymást a sógórnők.

Volt aki nemes egyszerűséggel csak "az a nő"-ként emlegette a sógornőjét (a bátyjának a felesége és gyerekük is volt már) Más is elhordta mindennek (ott is a bátyja felesége volt)

Valahogy kezdett úgy tűnni, mintha a hugok legszívesebben eltennék láb alól a bátyjuk feleségét.

Ettől jobban már csak az anyósokat szidják.

2011. febr. 28. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:

férjem tesójának felesége

30 km

havonta kb 2-3 szor,

28,

kb. 3 éve,

nem ismertem.


Én nem csípem, mert beképzelt, de nincs mire. És behízelgő.

2012. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!