Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok a párotok...

Milyen a viszonyotok a párotok előző kapcsolatából származó gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nekem, személy szerint nagyon jó a kapcsolatom a párom (30 éves) kisfiával (4 éves).

Már a kezdetektől fogva úgy éreztem, hogy elfogadott, és nagy szerepe volt, hogy végül a párommal egybe keltünk. (tudniillik elég korán elvesztette az édesanyját és talán bennem kereste?). Most nagyon boldogok vagyunk így hárman.


22nő

2011. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én a "gyerek" vagyok


immár 14 éve van mostohaapám,10 éves voltam mikor összekerültek,kár hogy nem a vér szerinti


Ő is saját lányának tekint,sosem éreztem hogy kevésbé szeretne mit pl öcsémet aki már közös gyerekük anyámmal

2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen a kérdésre válaszolok de a lényeg, amit ki akarok nyögni, hogy a páromnak nincs gyereke, nekem van az előző kapcsolatomból és az ex férjem élettársa szereti a fiamat, néha ott hétvégézik, és nagyon hálás vagyok neki ezért, nem egy gonosz mostoha típus, hanem szereti és elfogadja.
2011. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk a gyerekekkel. Férjemnek 2 gyermeke van az előző házasságából. Nem az van,h elfogadom,mert apám új felesége,hanem szeretnek is,és ez nagy különbség. Csak anyuka nem látja be és állandóan szapul. Ha az én gyerekemmel a "az új feleség" ilyen lenne,én összetenném a két kezem. Nem ragaszkodunk a 2 hetente láthatáshoz,mi amikor tudjuk, elhozzuk őket. :)Most pedig első közös babánkat várjuk, így leszünk mi 5-en egy család! :)
2011. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret a kislány, pedig az anyukája mindent megtesz hogy utáljon. A sors fintora, hogy imád a gyerek, és ez kölcsönös. Csak azt sajnálom, hogy annyi rosszat kell az anyukájától hallania nap mint nap. Ez nagyon rossz dolog, amikor a szülő a gyerekére teszi a saját terheit, az elrontott életének nyűgjeit. Én is örülök hogy az én gyermekem jó helyen van mikor az édesapjához megy, mert őt is szereti ott mindenki.
2011. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!