Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az édeasápotokkal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 30 éves nő vagyok és a 60 éves apám még mindig nem száll le rólam. Ilyenekkel jön, hogy " gyerekkerodban mindent elmondtál, most meg azt se tudom, hol laksz..." Szerintem nem velem van a baj, hogy felnőtt emberként nem mondok el mindent az apámnak... vagy mégis?

#családi kapcsolat #viszony az apával
2012. jún. 10. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én se beszélek már 13 éve az apámmal!


Meghalt '99-ben...

:(

2012. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Semleges. Vasárnapi apuka, nem nagyon tudunk miről beszélni. Azt viszont neki köszönhetem, hogy nem zenének nem minősülő tuctuc ZAJT hallgatok, és hogy ő vetette fel, hogy menjek el Rammstein koncertre.
2012. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Nos nyilván nem kell elmondani neki mindent, de azért az hogy azt sem tudja,hol laksz, hát...

Egyébként az én helyzetem más, 18 éves vagyok, az apám meg azt se nagyon tudja hogy mennyi idős vagyok, szülinapomon meg névnapomon talán dob egy sms-t, kb fél évente látjuk egymást, magyarul le se szarja a fejemet.

2012. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
felnevelt,aggódik ,érthető.Miért nem mondod el neki?Talán rinyálni fog egy sort,de hát az a dolga meg kell hallgatni és kész max egyik füleden be másikon meg ki
2012. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a kapcsolatotok,egyet tudok,az én édesapám 59 évesen,öt évvel ezelőtt meghalt,már semmit nem tudok vele megbeszélni,pedig mennyire szeretném.A világ legjobb édesapja volt,így számomra természetes volt,hogy tudja hol lakom.A te édesapád valamit nagyon félre lőtt,ha ezt sem mondod el neki,vagy neked van alapos titkolni valód.Ezt nektek kell rendezni.
2012. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
jó a viszonyom. Az ember nem mond el mindent , de természetesen tudja hol lakom, rendszeresen meg vannak hívva. Szerintem nem normális, ha nem hívod meg őket, ha azt se tudja hol laksz
2012. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
most jöttem aputól...csomagolt nekem egy csomó kaját pedig mondtam neki hog ynem kell mert fogyózok.... :D mindent elmondok neki csak azt nem amiért tudom hogy leszidna :D tehát ha előtte nap full részegen négykézláb megyek haza buliból azt nem mondom el :D
2012. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Életemben egyszer vagy kétszer láttam, az is kb. 10 éve volt, egyszerűen nem érdekli mi van velem és a nővéremmel...
2012. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Tudja apám, hogy hol lakok, csak nem figyel, valahányszor elmondom.. azt viszont, hogy mikor születtem, nem tudja... mert ennyire nem figyel rám... nem törődött soha senkivel. Mindenki elhagyta vagy meghalt, nincsenek barátai... és csak a gyereke van neki. Ennek fényében is így látjátok, hogy jóban kellene vele lennem?
2012. jún. 10. 19:28
 10/25 anonim ***** válasza:
évi 3-4-szer látom, telefonon is kb. évi 1-2-szer beszélünk, soha nem voltunk bizalmas kapcsolatban, neki a gyerek csak gond. Anyámmal heti többször beszélünk és havonta találkozunk, pedig együtt laknak.
2012. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!