Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedik hogy pasim legyen....

Renii.95 kérdése:

Nem engedik hogy pasim legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van barátom 2 hónapja. itthon nem tudnak róla. elég rossz hogy alig tudok vele talizni. De ha elmondanám akkor csak eltiltanának tőle. :/

2012. jún. 7. 15:34
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

nem félt..tudja h nem szeret és nem bízok meg benne..és ő is pont igy van velem..

ez a barátnős dolog jó :))

2012. jún. 7. 18:14
 22/30 anonim ***** válasza:
szerintem attól hogy 18 éves leszel még nem fogják megengedni:) attól még gyerek maradsz hogy 18 lettél:)
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%
hát a megoldás nem az ha hazudozol.azon kivül én sem helyeselem a kapcsolatot a tizen éves korban jelenleg 45. éves vagyok hidd el nem maradsz le semmiről ha vársz még a "pasizással". nem leszel felnöttebb tölle, mint ahogy a dohányzásról is sokan ugy gondolják fiatalon, hogy most hu de felnött vagyok, a többi tetteikkel pedig a gyermeki gondolkozásról adnak tanubizonyságot.azonkivül az ártatlanságodbol csak egyetlen egy van, és én ugy gondolom, hogy semmivel sem tudod jobban bebizonyitani egy férfinak a tiszta szerelmedet szeretetedet, ha az igazinak tartogatod a házasság kötesed utánig és ezt forditva is igy értem.még sok minden van amit tenned kell, hogy megfelelöen talpon maradj és stabilizáld az életed.
2012. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
És ha bemutatnád otthon? Azután régimódian ő járna , rövid időkre hozzád udvarolni, és ő kérne szépen engedélyt, hogy elvihessen sétálni, könyvtárba, fagyizni stb, amit még ki tudtok találni. Lehet, hogy az otthoniak így gondolják helyesnek egy barátkozás kezdetét, mint ahogy nem is lenne hülyeség. Vannak lépések egy kapcsolatban amiket nem érdemes átugrani. Legyetek bátrak és kitartóak, ha igazán fontosak vagytok egymásnak, azt észre fogják venni Rajtatok, és előbb- utóbb méltányolni fogják.
2012. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
48%

tegnap 16:15


Többen ajánlottak érveket. Jó érvek, de valószínűleg a legkevésbé hatékony módszer a céljaid elérése érdekében. Van rá válasza? OK, de az számít, hogy te hogy reagálsz. Időtlen időkig lehetne sorolni az érveket pro- és kontra, csak nem leszel előrébb. A sarkadra kell állnod. Pl (de tényleg csak egy példa, korábban írtam, hogy több módszer is van).


--- Ha eltiltasz akkor tisztára antiszoc leszek, a barátaim eltávolodnak, pasim elhagy és nem lesz senki, szeretném kiélvezni a fiatalságot hogy még megtehetek bármit amit tizenévesen meg lehet tenni, szeretném élni az életemet.

--- Nem baj, a tanulás az első.

--- Nekem nem a tanulás az első. Most megyek és találkozom azzal az emberrel, akit szeretek.

--- Nem engedem-

--- Nem érdekel, hogy te mit engedsz.

(és mész)

2012. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%
én a 45. éves vagyok aki válaszoltam egyszer. elolvastam a többi hozzá szolást is. sokukkal egyetértek az udvarlásnak vannak lépcsöi ,ebböl kiderül mennyire tisztelitek egymást. a továbbiakban gondolj bele ha a te lányod akarna ilyet tenni és te tudod a tapasztalatodbol ami majd lesz neked,- mert most még nincs -hogy nem észszerü, akkor mit tennél? miért kell a "rosszat" megtapasztalni ahhoz hogy okos légy. a buta a saját kárán tanul a bölcs meg figyel a tapasztalt tanácsra és mérlegel!!!!!
2012. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

"én a 45."-nek... Mikor tetszett fiatalnak lenni utojara? A generacios kulnbsegek igen kielsedtek az utobbi evekben es teljesen mast gondol a mostani tizeneves a szabadsagrol mint az Ön korosztalya.

Tanacsket abszolut az elottem szolokhoz csatlakozom. Szedd ossze magad es allj ki magadert. Ha nem szereted es nem is bizol benne akkor ott meg kell vedened magad es ahogy irtad hogy meg lelkileg "bant" is. Orulnek ha en lennek a te szituaciodban.. :) Pikk-pakk lerendeznem az oreglanyt. :) A lenyeg hogy semmikepp ne hagyd magad elnyomni.

2012. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
52%
kedves hozzá szoló, nem érzem öregnek magam.söt mi több ha látnál nem is hinnéd el, hogy annyi vagyok, még mindig fiatalnak érzem magam. azért kedves hogy lemagáztál, de nem szűkséges a tiszteletet tegezve is meg lehet adni és forditva. annyira nem vagyok maradi. ám ezen a téren azért gondolkodom igy mert a tapasztalat és ahogy irtad az azt csinálj amit akarsz stilus miatt jutott az emberiség oda ahol most van.a modernizálodni kell felfogástol nem lettek boldogabbak vagy gazdagabbak az emberek, mert ezzel a szabad felfogás elmélettel több rossz keletkezett, mint hasznos. köszönöm.
2012. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Na neeee.... www.thezeitgeistmovement.com Azt mondod ezzel hogy a lanynak hagyni kell hogy elnyomja a sajat hozzatartozoja es hogy ne bontakozzon ki es hogy azt csinalja amit mondanak neki? Lópikulát. :) Pontosan azert tart ott a vilag ahol van mert azert a vilagon vannak olyan emberek akik nem engedelmeskednek a rendszernek es tudjak hogy mi miert tortenik valojaban es ebbol fakadoan tudjak hogy mi a fontos es hogy milyen elvekhez es normakhoz tartsak magukat... A kommunizmusbol szarmazo normak pont olnyanok es annyit ernek mint maga a kommunizmus. [link] Ebreszto!!! csokolom!!! :)

Visszaterve a 17 eves lanyhoz. :) Tessek szembeszallni az oreglannyal.

2012. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nem. nem azt gondolom hogy elnyomni. ha a szülő rettegés szerü tanitást nevelést alkalmaz a tiltásban azt nem tartom helyesnek. ésszerü magyarázatokkal kell a fiatalokat helyes uto tartani. viszont ha a gyermek nem akar az erkölcsi normák ezen szintén maradni akkor ott már a szülö nem tehet semmit. a "gyermek" rá fog jönni elöbb vagy utobb hogy a szülönek igaza volt vagy sem. magam is igy jártam. lázadtam a szüleim ellen. késöbb meg szégyeltem magam. persze mindenki azt csinál amit akar. ám amilyen magot vetünk olyat aratunk. köszönöm a lehetőséget. sziasztok.
2012. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!