Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedik hogy pasim legyen....

Renii.95 kérdése:

Nem engedik hogy pasim legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van barátom 2 hónapja. itthon nem tudnak róla. elég rossz hogy alig tudok vele talizni. De ha elmondanám akkor csak eltiltanának tőle. :/

2012. jún. 7. 15:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) majd csak lesz valahogy..
2012. jún. 7. 16:04
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
mond azt hogy ha eltiltanak akkor tisztára antiszoc leszel, barátaid eltávolodnak, pasid elhagy és nem lesz senki, szeretnéd kiélvezni a fiatalságot hogy még megtehetsz bármit amit tizenévesen meglehet tenni, szeretnéd élni az életedet
2012. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
ezt már mondtam.:/ erre a válasza : " nem baj a tanulás az első"
2012. jún. 7. 16:15
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik azt is hogy néha ki kell kapcsolódni kicsit hogy jobban menjen a tanulás.
2012. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha a te neveden van a ház akkor nem paterolhatod ki őket? Nem tudom jogilag lehetséges-e.
2012. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon fontos a tanulás és ezt ne feledd! Az egyik család a panelban ahol felnőttem, hasonló volt. Mármint csak olyan szempontból hogy a lányok elvoltak tiltva. Az anyuka csak a tanulást szajkózta nekik és szó se lehetett fiúkról, de még szombat délutáni barátnőzésről sem. Tankönyv, füzet és punktum. Mind a két lány ügyvéd lett és így visszaemlékezve, hogy tudom az a két lány mennyire lusta volt és gyűlölték a tanulást, ha az anyjuk nem csinálja ezt, akkor valami alkoholista, koszos, félfogú kőműves gyurka feleségei lettek volna. Szóval 20 éves korodban majd elkezdesz dolgozni, nem kell a nagynéni pénze se, kihajítod őt a házból, vagy befogod a száját és annyit dorbézolhatsz az éjszakában, amennyit csak akarsz :D
2012. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

# 16

Lehet hogy az a két lány sokra vitte a de a jó tanulás se garancia arra hogy jól fog élni később. Főleg most jogi pályán... Ennyi erővel én meg tudok olyat aki alig tudott leérettségizni még is most az egyik leggazdagabb ember a környékünkön. Persze megnöveli az esélyt ha jól tanul valaki, többféle lehetősége adódik az életben de az még nem garancia a jólétre.

2012. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%
minden estre ha valaki a tuanulással foglalkozik és elvan tiltva, akkor kisebb eséllyel lesz idő előtt anyuka, vagy kevesebbszer törik össze a szívét, stb. Rá érsz a pasizással. nem olyan nagy veszteség.
2012. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
hát ebben is van vmi..de eddig mongyuk tök önálló voltam most meg hirtelen tőle függök..:S
2012. jún. 7. 18:09
 20/30 anonim ***** válasza:
17 évesen nem engedi?Gáz,de lehet,hogy félt,elég sok dolgot hallani mostanában. Próbálj meg vele őszintén beszélni. Ha ez sem segít,kénytelen vagy azt mondani,hogy az egyik barátnődhöz mész. ( :
2012. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!