Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elváltak és a...

A szüleim elváltak és a nagyszüleimmel élek nem engedik hogy legyen barátom és van egy barátom de ők ezt nem tudják anya tud róla és próbált beszélni a nagyszüleimmel de nem engedik akkor sem szeretnék segítséget kérni hogy mit tehetnék? 15 éves vok

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem engedik hogy barátkozz ???
2009. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Az én nagyszüleim sem örültek neki mikor lett barátom lett, 14 éves voltam. De szépen lassan hozzászoktak a gondolathoz, mostmár nem szólnak bele. Csak néha megjegyzik h remélik lagzi még nem lesz... Sztem ha te azzal a fiúval akarsz lenni úgysem tudnak mit csinálni. Ha meg a szüleidet nem zavaja akkor nincs semmi gond. Én biztos kitartanák a fiú melett.
2009. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi csakhogy nekem azt mondták ha megtudják akkor pakolhatok
2009. jún. 23. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnek úgysem raknak ki. Legalábbis én így gondolom. Elhiszem h nekik nehéz ezt elfogadni, mert ugye ezek a mai fiatalok... Valószínűnek tartom h előbb utóbb elfogadják azt h felnőttél.
2009. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ám én ki is tartok mellette mert nagyon szeretem és ő is engem még mindig velem van ezek után hogy nem engedik, titokban kell igy találkozni de jó lenne már bemutatni csakhogy akkor kapok
2009. jún. 23. 18:55
 6/14 A kérdező kommentje:
azt modták ha nagykoru leszek akkor lehet csak pasim
2009. jún. 23. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagykorúság kérdése. Kérdezd meg h ők hány évesek voltak mikor megismerkedtek. Gondolom kb annyi mit te. próbálj meg ezzel érvelni. Én tuti megpróbálnám.
2009. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
anya mikor beszélt velük ugyanezeket felhozta nekik és nem is szóltak rá de akkor sem engedik és mondta anya mamának hogy mi lenne ha leülne velem beszélgetni de nem ül le hanem ha van vmi akkor el kezdd kiabálni
2009. jún. 23. 19:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem h miért nem anyukáddal élsz?
2009. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
persze azért mert ivott apám is és anyukám is de anya már nem iszik apa még igen és nem voltak megfelőek a krülmények igy anya felment pestre dolgozni de hazaszokott járni apa meg egy másik faluban lakik
2009. jún. 23. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!