Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben támogatnom kell...

Ilyen esetben támogatnom kell a húgomat? Ti támogatnátok?

Figyelt kérdés

Húgom szakítófélben volt "élete szerelmétől", amikor a pasi tudta nélkül abbahagyta a gyógyszert és terhes lett. Azt hitte, a pasi majd meggondolja magát de lelépett.

Ennek ellenére nem veteti el a babát, de a szüleink kidobták. Most nálunk lakik, de egyrészt kicsi a lakás másrészt még mindig hisz benne hogy majd meggondolja magát a pasija.


Nem kap semmilyen támogatást ha megszületik a baba, mert feketén dolgozik, tehát nekünk kellene majd eltartanunk őket.


Ti mi tennétek? Felhozzam neki újra az abortuszt? most 8 hetes.


2012. jún. 7. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Huh, ahogy olvastam itt a válaszokat, örülök, hogy nekem olyan tesóm van, aki mindig segítene, amíg talpra nem állnék. És ha neked lenne szükség segítségre? Te is arra számítanál, hogy kirakna, mert gyereket vársz például? Én tuti, hogy segítenék neki, és mellette állnék, amíg talpra nem áll. Persze elvárnám, hogy segítsen otthon...
2012. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elcseszi az egész életét, tiszta hülye a húgod! El kellene vele beszélgetni, hogy mégis hogy képzeli mindezt: az apa akarat a nélkül gyerek...az a pasi a büdös életben nem fog benne bízni, és visszamenni sem. Ő meg majd akkor fog erre rájönni, mikor ott áll a gyerekével, aki semmiről sem tehet, de utálni fogja, mert az életének megrontóját látja benne. Mert nem fog könnyen párt találni gyerekkel, állandóan pénz kell a gyerekre...Tisztára nem normális. Beszélgess el vele, és ha nem tér észhez, dobd ki te is. Tudom, drasztikus és kegyetlen, de ha megmondod neki, hogy egy hete van, hogy találjon albit, mert nálatok nem maradhat, elvégre nem 3 személyre rendezkedtetek be, és oldja meg az életét, készüljön fel! Hátha ez észhez téríti, amíg még van ideje. Nem pártolom az abortuszt, de szerencsétlen gyereknek ilyen körülmények közé, ilyen elmebeteg anyához nem kellene megszületnie. Ha most ilyen a tesód, el tudom képzelni, hogy milyen lesz, ha ott lesz a pici, a pasi sehol, csak a kakis pelusok, az anyagi problémák, meg úgy a nagy büdös élet. Mindenki jobban jár, ha nem szül.
2012. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Na most vagy itt van a hugi és ő pontoz le minden értelmes választ, vagy teli van a világ ilyen parazita emberekkel...
2012. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem KELL. Csak megteheted, ha úgy érzed.
2012. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Talán a szülésig, plusz keress nevelőszülőket.
2012. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


A férjem rám bízta a döntést, ő támogat mindenképp.

A pasi tuti nem jön vissza, arra sem reagált amikor megtudta hogy a húgom terhes.


Igen, fog kapni támogatásokat, összesen olyan 35e körül, de az még a babának sem elég. Az elején talán, de később biztos nem. Tudom, van egy 8 hónapos lányom. Ez a másik, ami nehezíti a dolgot. Épp túl vagyunk az éjszakázásokon, fél év múlva nem akarom újra kezdeni. Pláne nem egy hiszti- vagy dackorszak közepén. Márpedig sajnos van rá esély, hogy ha "apuka" nem jön vissza, akkor a húgom depressziós lesz, rájön hogy elcseszte az életét és a babát fogja okolni :-(


Még a hétvégén nyugodtan átgondolom.

2012. jún. 7. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!