Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok cigit a kórházban...

Ti adnátok cigit a kórházban lévő anyukátoknak? (mentális betegsége van.

Figyelt kérdés
Nagyon rossz állapotban van fizikailag is, de kéri mindig a cigit. Én ellene vagyok a dohányzásnak, nem akarom még támogatni is a függőségét, de hallottam olyat is, hogy ha nem adunk neki, többet ártunk. Ti hogy gondoljátok?

2012. jún. 6. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvosát, az a legbiztosabb.
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Az orvos biztos azt mondaná ne adj ezért ne is kérdezd meg.Szerintem adj neki ez nem is kérdés.Azt írtad mentális beteg ezért számára dupla lehet a függőség.Ne most akard leszoktatni mert nagyon szenvedhet szegény.Ennyi kielégülése,öröme hagy legyen már!Mindenképp vigyél neki cigit mert ha megvonod tőle csak rontasz a mentális állapotán.
2012. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adsz neki, akkor a többi beteggel fog csikket szedni.
2012. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
2-es, már miért mondaná az orvos, h ne cigizzen? Mi van, ha tényleg nem beszámítható és akkor ők meg fű alatt adják neki a cigit, ami meg kárt okoz. Egyenesebb megkérdezni az orvost és nem hinném, h nemet mond. Én jártam már pszichiátrián és volt cigizéshez kijeleölt hely a betegeknek.
2012. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

És tarhálni fog, és eladogatni a dolgait, elcserélni a kaját cigiért. A pszichiátrián még a zárt osztályon is adnak cigit óránként a betegekne felügyelet mellett. A kórházakban egyedül a pszichiátrián engedélyezett a dohányzás. Ott ez teljesen elfogadott. Sok drogosnak, alkoholistának segít a leszokásban. Azzal, h ha nem viszel neki, csak ártasz jelenleg, de nem használsz. De nyugodtan kérdezd meg az orvosát, mondd el, h dohányzik amúgy anyukád. Nem fogod tudni most ott leszoktatni.

Sajnálom anyukádat... Vigyél neki cigit. De ne sokat egyszerre, mert elkunyerálják tőle, és ne mások előtt add neki oda. Ha minden nap, vagy 2 naponta mész hozzá, akkor max. 1 dobozzal vigyél mindig. Sajnos van benne tapasztalatom, mint látogató...

2012. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Persze vinnék be neki egy kartonnal.
2012. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A doki nem ellenzi. CSak én. Mert látom, hogy milyen sovány, járni is alig bír. Ha kap cigit és jó cukros kávét, akkor viszont nem eszik, nem iszik, mert semmit nem kíván már. Én csak azt akarom, h felépüljön.
2012. jún. 6. 22:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem ártana neki pluszban a cigi, akkor adnék. Viszont ahogy leírtad a kommentben hogyha ezt megkapja akkor nem eszik, így lehet nem adnék neki. Megpróbálnám megbeszélni vele hogy adok neki, de akkor ne igyon cukros kávét és egyen mellé valamit. Úgy kaphatna.
2012. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vigyél neki elektromos cigit. Azzal nem nagyon ártasz, és még az étvágya sem megy el.
2012. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, így már más, akkor már értem az aggodalmadat. Ez esetben is vegyél cigit mindenképp, vidd be neki 1 dobozzal, nehogy többet,mert ellopják tőle! De beszéld meg anyukáddal, h nem hozol többet, ha nem eszik. De lehet, h az orvossal is egyeztetnék.
2012. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!