Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy anyagi különbségre...

Nagyon nagy anyagi különbségre lehet hosszútávú párkapcsolatot építeni, főleg ha ez az egyik felet igazán zavarja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez amugy nagyon igaz, amit a 11/20 as hozzászóló ír, valahol én is így vagyok ezzel. F.26. Ha nincs sok pénze, akkor kényszeresen azt gondolom,hogy nagyon kapaszkodna ,mint egy kullancs. Ha meg elkényeztetett, akkor mindenért nyafog, mindent leszar. És sajnos ez 10 ből 8 esetben így is van, sztereotipiák ezek. Kincs, ha valaki a mai világban tud egy normális társat találni magának. De igaz ez egyébként fordítva is /nembelileg/.
2012. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen, sajna vannak ilyen sztereotípiák. Persze azóta nem aktuális a dolog, de azt hiszem még előjön ez a kérdés életem folyamán.. Én nem hajtok sosem pénzes pasira, mindig úgy jött ki eddig, hogy vagy otthonról volt jól eleresztve, vagy már önálló keresete volt.
2012. júl. 5. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!