Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy szülő így viselkedik?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy ki nem állhatom anyámékat. Tönkretették az életemet . Elszakítottak a barátaimtól és ballagás előtt elvittek onnan ahol felnőttem csak hogy apámmal eggyütt lehessenek. Nemhogy megértették volna mekkora szarban avgyok lelkileg , még elvárásaik vannak a hozzáállásommal kapcsolatban. Állandó jelleggel kioktatnak., de ha visszapofázok és megvédem magam , ha kiállok magamért akkor nagy a pofán és túl sokat engedek meg magamnak.

Ők a pénzt választották (ezért jöttünk ide..a jobb megélhetésért) és nem nézték hogy én mit gondolok. Csak sodortak magukkal mert nekik így marha jó. Nem értik meg hogy egy 14 éves lánynak más társaságban is lennie kell mint a szülei és húga. 8az új sulimban ki nem állhatnak)

Megmondtam nekik hogy három év múlva ha befejezem az új sulit(itt más a rendszer) elhúzok innen és tőlük olyan messze amennyire csak lehet. Én már a magam ura szeretnék lenni! Volt már valaki ilyen helyzetbe? vagy szerintetek a szüleimnek van igaza? Vagy jogos volt amit tettek?


2012. jún. 1. 23:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Ha ezt annak nevezitek... akkor igen végtelenül önző vagyok.

Undok...-ebben nem igazán látom az értelmet de mind1 ahogy gondolod.

Egy valami van amit a németnél és az az ha helyettem döntenek az életemről!

Gondolom téged a kinnt létre nem kényszerítettek?! vagy?

Gondolom te magadtól mentél..... te kiélhetted magad 14 évesen ...én nem! Azt hiszem mi ebben különbözünk!

2012. jún. 2. 18:19
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem élhettem ki magam, mert marhára szegények voltunk. Ráadásul koliban laktam és nem szerettem, de sosem hibáztattam miatta az anyukámat. Csak az alkoholista apámat okoltam mindenért, aki nem dolgozott és akitől el kellett költöznünk különben eladott volna mindent, amit mozdítani bírt. Örülj, h a szüleid dolgoznak és magadják a lehetőséget egy rendes életre. H nem kell más levetett ruháit hordanod, ami miatt az osztálytársaid kinevetnek. H nem azért kell a szülői háztól távol eső kollégiumban laknod, mert az az egy lehetőséged, h napont 3-szor egyél. Örülj annak, h ha végzel az iskolával, akkor lesz lehetőséged olyan állásra, ami fizetni is fog és nem kell majd messzire költöznöd, h életed lehessen.
2012. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Talán igazad van rosszabb is lehetne. Sajnálom hogxy a te életed ilyen !Örülök hogy nálam nem ilyen súlyos a helyzet de nehezemre esik arra gondolni ,hogy rosszabb helyzetben islehetnék ha tudom hogy jobba is!
2012. jún. 2. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!