Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha anyós felhívja...

Szerintetek ha anyós felhívja a páromat 00:30-kor, "hogy hogy vagy kisfiam? " azért én vagyok a rossz, ha felháborodom, hogy a legmélyebb álmomból felébresztettek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem válaszoltál arra kérdésre,hogy ez rendszeres-e vagy egy alkalomról van szó,hogy késő éjszaka telefonált.A hosszú út után mi is értesíteni szoktuk anyuékat,mikor hazaérünk,hogy minden rendben volt,épségben otthon vagyunk.Mi is hívtuk már őket,amikor tudtuk,hogy messziről mentek haza pl. külföldről vagy rossz volt az idő és akkor is izgultunk,hogy minden rendben ment-e.Ez csak annak egyértelmű,akiért aggódnak,akit sosem kérdeztek meg,hogy él-e,hal-e,az furcsálja.Megértem,hogy hívták a fiúkat,amikor összetörték az autót és gondolom a férjed is úgy gondolta,hogy ez nem apróság,erről jó,hogy tudott.

Nem tudom miért zúdítasz ennyi keserűséget az utolsó kommentedben mindenkire,de ha elhanyagolva érzed magad,akit kihasználnak és ráhagyják az egész háztartást és nem törődnek az érzéseivel,az nem az anyósod hibája,az a kapcsolatotok gondja és ne ez a telefon legyen az,amire rákenheted,ha nem működik a házasságod.

2012. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
A 11. kommenttel egyetértek,neked nem ez a telefon a bajod,hanem,hogy rossz az életed és kerestél egy bűnbakot,aki az anyósod lett.
2012. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
44%
12-es jó nagy marhaságot mondtál. Nem normális az anyós, ha hajnalban telefonál. a felháborodás teljesen jogos.
2012. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Valóban alap probléma, hogy ilyen időpontban, ilyen kérdéssel zargatott és arra egyáltalán nem gondolt, hogy alszunk. Az én véleményem is az, hogy egy alapvető illemszabályt mellőzött, az önös dolga miatt. "A fiam az enyém, akkor hívom, amikor akarom." Csak nem látja be, hogy egy másik ember életét is keseríti ezzel, akit nem ő nevelt fel. És jogosan botránkozik meg ezen, akár csak a párom botránkozhatna, ha az én rokonaim csinálnának ilyet. Egyébként a legjobb tipp eddig az volt, hogy felhívnak majd engem is, beszéljük meg mikor, és akkor megnézzük mi lesz.
2012. jún. 16. 15:24
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer történt ilyen.Ki hívhatja fel az embert akár éjjel is,ha nem a saját anyja.Mivel nem heti és napi rendszerességről beszélünk,egyszer te is túléled.
2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
Jézusom, egyszer felhívja a párodat az anyja éjszaka közepén és te nekiállsz replikázni.... Szerintem te bármit csinál is az anyósod ellenségesen állsz hozzá, szimplán azért, mert "anyós"
2012. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
76%
Nem az anyós a hibás, hanem a párod. Nyilván felvette a telefont a közeledben. Ki kellett volna mennie a szobából, és akkor nem ébredsz fel. Ennyire egyszerű. Ha mégis felébredsz a telefoncsörgésre, hamarabb visszaalszol, ha kimegy telefonálni, mintha melletted telefonálna. És igen, ha az embert álmából ébresztik, akkor is ki tud menni telefonálni. Nekem valamiért mindig sikerül, ha éjszaka hívnak, mindig kimegyek, nehogy felébresszem a közelemben alvót. Egy anya meg akkor hívja a gyerekét, amikor akarja, nehogy te döntsd el.
2012. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

Szálljatok le a kérdezőről, szerintem igenis, jogos a felháborodása. Én is ki lennék akadva ekkora bunkóságtól, hogy éjszaka felébresztenek, és semmi fontos dolog nem történt.

Nálunk alap dolog a teló némítása este 10 után. Ezért nálunk nincs ilyen gond.

De ha lenne:

Lehet, hogy felvenném a "hisztis pitsa" stílust, és hangosan dühöngenék, hogy ki az a marha, aki nincs tekintettel arra, hogy alszunk.

Vagy felhívnám kedves anyósomat, hajnali 5-kor, édibédi stílusban, hogy: hogy van? Megkérdezném, jól aludt? Bájcsevegnék a semmiről, hogy milyen szép a napfelkelte...


Egyszerűen hihetetlen, hogy egyes emberek mennyire nincsenek tekintettel a másikra!

2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Azóta sem értem a dolgot. Miért tehetné meg, hogy a semmivel zargat minket? Vizsgaidőszakban, munka mellett, amikor tudhatná, hogy nem mindegy mennyi az alvásidőm. Az egoizmus ismét határtalan volt. Az előttem szólónak köszi a választ.

Nekünk is van gyerekünk, de nem tudom elképzelni, hogy ilyen marhaságokat csináljak valaha. Egyszerűen illem is van a világon. És normális ember csak S.O.S-ben telefonál, ha vészhelyzet van, az éjszaka közepén.

2012. nov. 4. 20:12
 20/25 anonim ***** válasza:
28%

Én azt mondom, fordítsuk meg a dolgot: én is anya vagyok, 10 éves a fiam, és egyesek szerint akkor beszélek vele, amikor akarok. Ugye?

Tehát fogom magam, éjfélkor bemegyek a szobájába, és felébresztem, csak azért, hogy megkérdezzem, hogy telt a napja. Mert én pont akkor leszek erre kíváncsi. Vagy akkor érek rá beszélni vele. Egyes hozzászólók, ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ez normális dolog?


Nyilván, ha pl. éjszaka tűz van a házban, akkor felébresztem, és menekülünk. De egyébként tiszteletben tartom, ha alszik. Próbálok csendben maradni, hogy ne zavarjam. És tiszteletben fogom tartani később, felnőtt korában is, ugyanúgy, mint most. Szerintem ez a helyes, nem pedig önzősködni..


Attól, hogy valaki anya, és van egy édes kicsi fia, még nem jogosítja fel arra, hogy bármikor belemásszon a gyermeke életébe.

2012. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!