Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha anyós felhívja...

Szerintetek ha anyós felhívja a páromat 00:30-kor, "hogy hogy vagy kisfiam? " azért én vagyok a rossz, ha felháborodom, hogy a legmélyebb álmomból felébresztettek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 21:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Szerintem a párodnak ez épp elég kínos és inkább nyugtatgatnod kéne, mint rátenni pár lapáttal.
2012. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Elnézést a fenti béna kiírásért helyesen így kellett volna: Szerintetek ha anyós felhívja a páromat 00:30-kor, hogy "hogy vagy kisfiam?" azért én vagyok a rossz, ha felháborodom, hogy a legmélyebb álmomból felébresztettek?


Talán ebből is látszik mennyit aludtam éjszaka. Bocs.

2012. máj. 31. 21:10
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen időpontban ez nem normális. Nálunk napi 5x-i hívás sem volt ritka. Ha útra kelünk elsirat, tudva, hogy autópályán vezet párom, hívogatta anyukája/apukája. Egy szem gyermek a drágám. :)De este későn már ne hívtak, szerencsére. A magánélethez való jog megillet benneteket, tehát ha dolgoztok, este pihennetek kell, van egészséges kompromisszum, hogy a szülők is megnyugodhassanak, rendben van a kisfiuk. De! Ezt a pároddal beszéld meg, neki kell lépnie, mert ő ismeri legjobban a szüleit, illetve, hogy hogyan lehet ezt velük megbeszélni sértődés nélkül. Ha te hívod fel anyós figyelmét, abból nem jöhetsz ki jól.
2012. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A vita már sajnos meg volt tegnap este e miatt. A válasz az volt, hogy őt az anyja akkor hívja fel amikor akarja. Ez rendben is van, de nálam az lenne a normális, hogy vészhelyzet esetén telefonáljunk az éjszaka közepén. Nem tudom megérteni miért csinálta ezt. Csak rosszra tudok gondolni. A telefonálgatás utazások alkalmával pedig kötelező. Jelenteni kell azonnal, hogy rendben megérkeztünk. Ők is hívják a fiúkat ha utaznak valahova. A "vicces" azonban az volt, amikor az M7-esen kisodródtak az útról egy szélátfúvás miatt és összetörték kicsit az autót (szerencsére senkinek nem lett baja, csak a kocsinak), akkor azután hívták fel a kisfiúkat, miután már hazavontatták az autót és otthon voltak. Minek is ez a felhajtás? Az állandó aggodalom a hogylét felől? Pedig tegnap volt náluk. Már elviselhetetlen számomra többek között ez is sok mással együtt.
2012. máj. 31. 21:28
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom az elejétől kezdve ez így van- én tipliztem volna már akkor amikor megismerem,mert nem bírom az ilyen dolgokat sajnos.Azt se ha valaki nem bír elszakadni a szüleitől,meg azt se ha rátelepednek.
2012. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Na, hát akkor válj el.

Amikor kicsi voltam, és a nagymamámnál voltunk, nem tudtam soha aludni. Anyukám mindig mondta, hogy ha ilyen van, vagy egyedül érzem magam, csak hívjam fel. Hát, én sem küldeném el anyukámat, ha az éjszaka közepén felhívna, mert mondjuk nem tud aludni.

Gyakran fordul ez elő?

2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Lehet túl reagálom de nem lehet, hogy mivel írtad volt náluk a párod, hogy panaszkodott valamit ,de ezt neked nem mondta és az anyja aggódott?És ezért is válaszolt így a párod hogy az anyja akkor hívja amikor akarja?
2012. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy, hogy ez egyszeri eset volt, vagy pedig rendszeres.

Ha rendszeres, azt én sem tartom normálisnak.

Viszont ha csak most fordult elő, akkor nem jogos a felháborodásod.

Lehet, hogy a férjed anyukája éppen valami rosszat álmodott, vagy rossz megérzése volt a fiával kapcsolatban, ezért hívta fel szokatlan időpontban.

Egyszer-kétszer már velem is előfordult hasonló.

Álmodtam valami borzalmasat a párommal, vagy a legjobb barátommal és utána olyan rossz érzésem volt, ami annyira kínzott, hogy fel kellett őket hívnom, csak hogy halljam, jól vannak.

Így ez butaságnak hangzik de megesik, nem tudom, veled volt-e hasonló.

Egy szó, mint száz, ha ez rendszeresen előfordul, akkor egy jó nagy beszélgetés a férjeddel, ha ő nem hajlik rá akkor egy "finom", kíméletes beszélgetés anyóssal.Jobb ötletem nincs.

L/25

2012. jún. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

Alvás előtt telefon kikapcs :)


Vagyis mivel csak páromat hivják hülyeséggel,igy ő kikapcsolja,én rezgőre állitom,igy ha baj van,elérnek minket,egyébként telefonáljon napközben.Engem csak akkor hiv ha tényleg fontos és páromat nem éri el :)


Bár ehhez kell hogy a férfi is egyetértsen azza hogy éjjel ha nem életbevágó,ne hivogassa senki.Még az anyukája se.

Nálunk a hétvége délelőttre is ugyanez érvényes,az az ágyban romantikázásé,telefon délig kikapcsolva :)

2012. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Abszurdnak tartom, hogy nekem kell kíméletesnek lennem, amikor engem ébresztettek fel, nyilvánvalóan minden illendőséget mellőző módon. Munka mellett fősulira járok, és a vizsgaidőszak kellős közepén történik mindez. Az alvásidőm most tényleg fontos lenne, hogy meglegyen, a stresszmentességről nem is beszélve. Erre nincs tekintettel senki. Ha már a háztartásban nem segít senki, legalább az éjszakáimat ne keserítené meg, amikor tényleg pihennem kell! Ha parázik azt mondtam, hogy kezeltesse magát és ne nekem tegyen keresztbe a piszlicsáré aggodalmaival. A betegség fóbiáját fel kéne ismernie nem pedig másokra is átragasztani.


Az én mondásom az, hogy a pokolba vezető út az anyós jószándékával van kikövezve.

2012. jún. 1. 09:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!