Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a szüleimet. Ti is?

Utálom a szüleimet. Ti is?

Figyelt kérdés

Alig várom már,hogy megszabaduljak tőlük és elköltözhessek innen a búsba.Apám alkoholista,anyám meg egy utána loholó pincsi.Azt mondták,hogyha egyszer elköltözök itthonról,akkor soha nem jöhetek ide vissza.Hát,nem is fogok,megnyugodhatnak.Már azt sem bánnám,hogyha kitagadnának,csak hagyjanak már békén.Örömmel elköltözök majd innen,nem fog hiányozni itthonról semmi,legfeljebb a szobám és a kilátás az ablakból.

Ki utálja még rajtam kívül a szüleit?Miért?Hogy szabadultatok meg itthonról így,a nagy munkanélküliség és válságos időszak kellős közepén?



2012. máj. 31. 13:58
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Régebben nem annyira,de mostanság,elég sűrűn,mivel apa a világ legnegatívabb embere,és hamar felidegesíti magát. Anyám meg időnként,végletezik.
2015. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Én is utálom a szüleimet. Gazdag családba születtem, de ez számomra semmi elönyt nem jelentett az életben. A szüleim több száz milliós vagyonnal rendelkeznek, de nagyon fogják a pénzt. Lakás vásárlásban semmit nem segítettek, a tanulmányaim finanszírozásában sem. Anyám mindig is utált fözni. Kaja helyett inkább csak cigi füst volt mindig otthon, amitöl rosszul lettem és mindennek tetejébe még olyan ötletekkel álltak elö, hogy fizessek azért, hogy otthon lakhassak. Szerencsére már nagyon régen leléptem külföldre és eszem ágában nincs visszamenni. Semmiféle kapcsolatot nem tartok velük és nem is hiányoznak. Mivel igazából soha semmiben nem számíthattam rájuk így a távollétük fel se tünik.
2016. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Nos én egyáltalán nem utálom a szüleimet de már kezd egy kiscit elegem lenni belőlük mindíg mindenbe belesuólnak olyanba is amihez egyáltalán nem értenek, anyám teljesen telefon és laptop függő apám káromkodik velem is anyámmal is szégyenít is engem lusta persze attól még nagyon szeretme őket de nem tudom mit tegyek?
2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Én is utálom őket.
2021. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!