Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm terhes, a párja...

A barátnőm terhes, a párja iszik, mit tegyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagy nehezen sikerült a baba nekik, de úgy néz ki a dolog, hogy a barátnőm sokkalta jobba akarta ezt a babát mint a párja. A párja szinte tényleg mindennap iszik, és a barátnőm állítása szerint már nem telik el úgy nap, hogy ne agresszíven menjen haza...ő úgy gondolta, hogy kiköltözik a szüleihez Németországba, mert így nem tud élni mellette...De akkor most mit tegyen? Én mondtam neki, hogy nem igaz hogy nem lehet a sráccal beszélni, hiszen nem hülye ember, sőt...már közel 40 éves, barátnőm is 35 közeli, tehát nem gyerekek már, szerintem meg lehetne beszélni. Milyen tanácsot adjak neki?

Nagyon makacs, és azt mondta nem fog meghunyászkodni a férfi előtt, ha ő nem enged, akkor ő is makacs marad.

A gyereket meg mikor fogja látni az apja? hülyeség amit tervez, de mind ezidáig nem tudtam lebeszélni semmiről :( segíteni akarok neki!



2012. máj. 29. 09:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja és ha nem találnak megoldást ez egyre csak rosszabb lesz.

9-es voltam.

2012. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját példámat tudom elmondani: apám egy egész normális ember volt, amikor nem ivott. De mindig valami nem úgy alakult, ahogy akarta, ezért ivott, és egy agresszív állat lett. Ennyi az emlékem róla. 5 éves koromig éltem vele. Nem hiányzik az életemből, sőt, jobb is hogy nincs benne. Tönkretette a gyerekkorom, és mindenkitől féltem, önbizalomhiányos lettem, stb..

Hidd el, a barátnőd jól döntött, ne hátráltasd. Egy alkoholista mellett nem olyan jó élni, mint gondolod...

2012. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

végig olvastam mindenki kommentjét és köszönöm hogy irtatok. Ugy döntöttem, nem szólok bele, hisz tényleg nem akarok se magamnak se nekik rosszat de ez lesz a leghelyesebb. A párjával még megpróbálunk a párommal beszélni, hiszen neki kell változnia, de majd úgy próbáljuk, hogy ne legyen kínos, és tolakodó a segítség.

Tulajdonképp ő a párom legjobb barátja, csak hallgat rá, ha elmondja neki mi a falállás. Én most ezzel úgy vagyok, hogy tényleg egy uccsó beszélgetés, és ha nem megy rájuk hagyjuk hiszen, nem a mi dolgunk, épp ahogy írtátok.

köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 29. 11:12
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"de ha nem jön össze valami (pénz, munka stb) akkor iszik, és csak akkor agressziv :S"


CSAK?


Hát még ezer szerencse, hogy csak akkor.


Ugyan már, ha valaki agresszív, akkor agresszív, nincs ezen mit szépíteni.

És ezt a tulajdonságot ugyan el lehet nyomni ideig-óráig, de sose tudni, hogy mikor és milyen intenzitással tör majd elő.

Aki pedig a terhes feleségével (pláne ha ilyen nehezen jött össze a baba) képes agresszívnak lenni... arra szavam nincs.

Hogy a feleség miért vállalta így be a babát , azt a körülmények alaposabb ismerete nélkül nem érdemes firtatni.

De meg tudom érteni, ha költözni akar. Inkább, mint egy újabb családi tragédia.

2012. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát lehet tényleg ez lenne a legfontosabb neki is és a párjának is. szó szerint néha kikészititk egymást. a nő azt szokta mondani, hogy nem is kell majd hogy eltartsa őket, se gyerektartás semmi, a férfi meg azt szokta mondani, hogy neki ilyen nőtől nem is kell gyerek aki mindenért piszkálja. Amióta együtt vannak a férfi azóta iszik. a nőt nem ismertem azelőtt
2012. máj. 29. 12:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Na hát gyönyörű mondhatom.Nem tudom akkor így miért kellett gyereket vállalni..talán a csaj azt hitte, hogy akkor majd megváltozik a pasi???Drága anyukám mondta mindig, hogy egy férfit nem lehet megváltoztatni..főleg nem a 30-on túliakat.

Gondolom az is benne volt a barátnődbe hogy már lassan kicsúszik az időből..de akkor miért nem keresett anno mást?Mióta vannak egyáltalán együtt?

2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem tudom biztosan de kb 5 éve
2012. máj. 29. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!