Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a párotok...

Ha kiderülne, hogy a párotok "hibájából" nem lehet saját közös gyereketek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy egyébként mindketten vágynátok saját gyerekre.
2012. máj. 28. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
örökbe fogadnék, ha csak ez a baj a kapcsolattal
2012. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Örökbe fogadnék.
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmit,ha szeretem,ezt a dolgot is elfogadom.Nekem könnyen menne.
2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Több verzió van. Ha a nőnek lehet gyereke, akkor mesterséges megtermékenyítés donorral. Ha ezt a férfi ellenzi, akkor előbb-utóbb úgyis szétmennek.

Vagy örökbe fogadás.


A kérdés az, hogy akinek lehet gyereke, mennyire fontos, hogy valóban saját legyen (ne örökbe fogadott), és akinek nem lehet (ha az a férfi), mennyire ellenez alternatív megoldásokat - mert neki ugye nem lehet saját. Ha sem az örökbe fogadás, sem a spermadonor nem jöhet szóba nála, el kell engednie a nőt.


Ha a nőnek nem lehet, akkor bonyolultabb, ha jól tudom, Magyarországon nincs béranyaság, tehát csak az örökbe fogadás marad. Ez esetben, ha a férfi mégis saját gyereket akar, a nőnek kell elengednie őt.


A szeretet néha azt jelenti, hogy le kell mondanunk a másikról, hogy ő boldog legyen.

2012. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

attól függ nő v férfi az akivel "baj" van.

Na a nő,akkor béranyaság

ha az apa akkor örökbe fogadnék egyet:)

2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Örökbefogadnánk.

Én úgy vagyok vele,hogy ezért nem hagynám el a páromat. Mi már régóta együtt vagyunk,összetartozunk,egy nem létező személyért (gyerek) nem fogok hátat fordítani,és keresni valakit akivel lehet közös..ez szerintem nem így megy.

2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a férfi hibájából nem lehet, attól még a nő szülhet, sperma donortól gyereket.
2012. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk miattam nem lehet saját gyerekünk. Ennek ellenére 10 éve vagyunk együtt az élettársammal. Én 30 éves nő vagyok, ő 41 éves. Elfogadott úgy ahogy vagyok, teljes értékű nőként tekint rám.
2012. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 6. gyönyörűen megfogalmazta. :)
2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Szóba került már elméleti síkon. A férjemnek van egy 20 éves gyereke, de ugye azóta bármi történhetett a spermiumokkal, lehet, hogy már nem menne.

Én soha nem voltam még terhes se, így halványlila gőzöm sincs, hogy mennyire vagyok termékeny.

Azt mondta, hogy ha az én készülékemben van hiba, akkor örökbefogadás, ha az övében, akkor vagy örökbefogadás, vagy mesterséges megtermékenyítés (akár az övével, ha néhány életképes spermium van, akár donoréval).


Mondjuk neki kevésbé fontos a gyerektéma, mert ugye neki már van, de rám való tekintettel rugalmas a kérdésben.

2012. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!